Eko Program Sp. z o.o. sp.k. ul. Oświęcimska 99 32-651 Nowa Wieś 243-49-12

Nowa Wieś

Eko Program Sp. z o.o. sp.k. ul. Oświęcimska 99 32-651 Nowa Wieś 243-49-12

Opinie o Eko Program Sp. z o.o. sp.k. ul. Oświęcimska 99 32-651 Nowa Wieś 243-49-12

J

Witam serdecznie, uwaga na tę firmę z Nowej Wsi to pływacy, migają się od płatności, nie są wypłacalni. Pieniądze mają być w poniedziałek, niby wychodzą, kontaktu zerowego i tak odkładają wypłatę w nieskończoność. Będą poszukiwali telemarketerów zdalnych - nie dajcie się nabrać na ich propozycje. Oferują fajną stawkę ale co z tego skoro nie chcą wypłacać pieniędzy. Jeżeli się zatrudniacie w tej firmie to na swoją własną odpowiedzialność. Ostrzegam.

Zostaw opinię o Eko Program Sp. z o.o. sp.k. ul. Oświęcimska 99 32-651 Nowa Wieś 243-49-12 - Nowa Wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Program Sp. z o.o. sp.k. ul. Oświęcimska 99 32-651 Nowa Wieś 243-49-12