Opinie o Comes s.c. w Bolszewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Comes s.c.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comes s.c. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comes s.c. w Bolszewo

Tam cały czas się na zleceniu robi? Kasjer/Sprzedawca o to mi chodzi ogłoszenie. Napisali, że dają zlecenie i to wszystko w sumie, żadnej informacji czy to tylko okres próbny czy już na stałe, no bo raczej wielu tak robi, że daje tylko na początek, żeby sprawdzić pracownika. Mi też by zależało na umowie o pracę.

Chętnie zatrudniłbym się w tej firmie jako sprzedawca - kasjer. Widzę niestety nieaktualną już ofertę sprzed 10 miesięcy. ;/ Orientujecie się, co jaki czas zwalnia się wakat i można liczyć na rekrutację? Czytam, że praca odbywa się w godzinach 9-20. Czy to oznacza, że pracuje się po 11 godzin? Czy że w tych ramach czasowych należy wybrać 8h, podczas których będzie się pracować? Bo czytam coś o elastycznych godzinach pracy... Proszę o informacje, bo jak tylko pojawi się ogłoszenie, będę tam aplikować..

Były pracownik Nowy wpis

Witam, pracowałam tam ok.rok temu i przepracowałam tam 1.5roku, wakat zmieniał się tam bardzo często a to ze względu na ciulowe warunki pracy i ludzie sami rezygnowali albo przez chorą właścicielkę ktora jak nie (usunięte przez administratora)jak osioł stosuje w sumie (usunięte przez administratora)albo po cichu Cie zwolni bo jej coś nie pasuje. Tak pracuje się po 11 godzin i ma się 20/30min przerwy na cały dzień, nie wypłacają nadgodzin, grafik dostaje się co tydzień w sobotę albo często w niedzielę więc mała tu elastyczność chyba że potrzebujesz wolne i powiesz a kierowniczce uda się nie zapomnieć o Tobie, trzeba pilnować godzin bo często są niezapisywane, do tego ochroniarz który przez tydzień będzie chodził za tobą i obserwował Cie na kamerach i mówił wszystkie postępy w pracy kierowniczka, kierowniczka justyna niezrównoważona kobieta która często zwala na pracowników swoje błędy i wmawia coś czego się nie zrobiło wydziera się na pol sklepu co chwilę tylko po to żebyś z jednego końca sklepu przyszła do niej i wróciła się ponownie bo ona chce żeby jej coś przynieść, często wola ludzi których nie ma na sklepie albo w ogóle w pracy ich nie ma, wypłata w Got oczywiście mniej na umowie wpisane poza tym dziewczyny które tam pracują są super i dzięki nim tam tyle wytrzymałam

Anetta Nowy wpis

Szukam pracy czy potrzebujecie osoby lub osobę do pracy

Stefan

Podobnie jak u innych osób które dodały opinie, obiecywano mi umowę o prace po miesiącu umowy zlecenie ( kierownik mówił ze podobno swietnie się sprawdzam dlatego tez umowa zlecenie będzie trwała miesiąc a nie 3 miesiące). W trakcie pracy liczne starcia z właścicielka, która stosuje wręcz mobbing, mówiąc ze nie nadaje się do pracy i „trzyma mnie” tylko dlatego ze nie maja obecnie innych pracowników. Po miesiącu miała odbyć się rozmowa z właścicielem o warunkach kolejnej umowy jednak ten nie pojawił się na umówionej rozmowie. Rozmowa odbyła się z jedna z kierowniczek która stwierdziła iż umowa o prace jest nierealna a sama pracuje 22 lata na umówię zlecenie.

Jolanta
@Stefan

No to końcówka totalnie zaskoczyła. Nie żartujesz z tym? Albo ta Pani nie żartowała? Chociaż z drugiej strony jak tak teraz sobie myślę czy to nie oznacza, że stabilnie mimo wszystko jest?

@Jolanta

Stabilizacja być może jest jeśli chodzi o kilka osób, głównie kierowniczek, natomiast jeśli chodzi o prace na magazynie ciagle rotacje.

Kamila
@Stefan

Ciągle znaczy co ile? I jaki procent ludzi?

@Kamila

Średnio raz na kilka miesięcy, w momencie gdy odchodziłem wszyscy pracownicy magazynu odeszli, bądź zostali zwolnieni ( za wyjątkiem kierownika).

@Stefan

Rozumiem że ludzi odchodzili bo warunki im nie odpowiadały ale czemu były zwolnienia jak zostało tak mało osób? Zostawili kierownika i żadnej kadry? Czy może od razu były nowe rekrutacje?

Zosia :)
@Stefan

Tak niekompetentnej osoby na tym stanowisku dawno nie widziałam. Sztuka nawijania makaronu na uszy opanowana do perfekcji. Potrafi powiedzieć klientowi na sklepie że zamówi jakiś produkt a później przychodzą do kasjerek klienci i się burza bo miał być a manager sobie tylko powie ze zamówi i pójdzie, klient z głowy. Krzykczy za pracownikami których nie ma w pracy. Non stop wola z jednego końca sklepu tylko po to żebyś podeszła do niej a ona poprosiła Ci o to żebyś jej coś przyniosła z miejsca z którego przyszłaś..

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Comes s.c. na stanowisko Sprzedawca - Kasjer bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Kayol

Ten "ochroniarz" to tragedia jakas.

Jolanta
@Kayol

A czemu tak uważasz? Opowiesz o swoim doświadczeniu z nim?

Szukam pracy w mieście Lębork. Zainteresowała mnie oferta firmy Comes s.c.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3200 PLN?

Była pracownica

Tak, na umowie najniższa w (usunięte przez administratora) resztę ????

@Była pracownica

Najniższa na umowie a W kopercie, pod s t o ł e m druga część wypłaty. A później emerytura 600zl bo pracodawca oszczędza na pracowniku.

Pracownica

Nie polecam, biorą pracownika na chwilę aby załatać dziurę albo na szkolenie do bolszewia a potem następna osoba i tak w kółko . Tylko umowa zlecenie a obiecują że będzie umowa o pracę a potem okazuje się że się nie nadajesz.

Były praciwnik

Nie polecam, nigdy!Praca na akord.Wiekszosc osób pracujących to grupa psiapsiulek które noeomieszkaja obgadać Cie na każdym kroku.Na każdym kroku obserwacja czy przypadkiem nie odpoczywasz minute lub dwie.Nie wspomne już o bezczelnych komentarzach kierowniczek lub pseudo kierowniczek.Brak docenienia dobrych pracowników.Jak komuś nie podpisujesz to zaraz idzie "uprzejmie donosze" i nie przedłużają Ci umowy.Panie kierowniczki duzym kompleksem,że byle wykładacz towaru ma wyższe wykształcenie i bardziej poukładane w głowie niż ONE.Nie polecam

Obiecywanie że dostanie się umowę o pracę po 2-3 miesiącach , a ludzie pracują tam po 2 lata i jeszcze takowej umowy nie mają i co miesiąc podpisują nowa śmieciowa umowę. Jeśli trafisz na Panią menadżer która przez cały dzień będzie kazała ci przestawiać z półki na półkę bo ciągle jej nic nie odpowiada i cały czas będzie zmieniała wszystko co dotychczas zrobiłeś. Jeśli jesteś nowym pracownikiem nie masz co liczyć na to że ktoś będzie słuchał twoich prośb. Na 12 h pracy jedna przerwa 15 minutowa. Praca dla ludzi o mocnych nerwach

Pola

Hejka a czy długo tam pracowałaś chciała bym tam pracować tylko teraz już nie wiem czy się opłaca

Agata

(usunięte przez administratora)ajmują się wydobywaniem kobiecego piękna poprzez modelowanie sylwetki, likwidację cellulitu, zabiegi liftingujące, spłycanie zmarszczek, ujędrnianie, wyszczuplenie, wspomaga odchudzanie i poprawia wygląd skóry ????

Daria

To prawda z tym obgadywaniem

Nie polecam, poganianie, patrzenie na ręce, obgadywanie. Człowiek się stara, daje z siebie wszystko, niby dobrze się sprawuje, a po kilku miesiącach ciężkiej pracy jednak się nie nadaje.

Agata
@-

Rozumiem, czy możesz jednak wyjaśnić, co masz na myśli pisząc, że "jednak się nie nadaje"? Czy to znaczy, że złożono Ci wymówienie z Comesa? Nie wspominasz też nic o zarobkach, może one były satysfakcjonujące?

@-

O czyli nic się nie zmieniło od tylu lat ????

Charujesz jak wół dopóki nie zdechniesz i nie zastąpią Cię następnym niczego nieświadomym śmiałkiem.

Rafał T

Comes, najgorszy sklep jaki można wybrać, co da się podrobić to comes podrobi. Z kilometra śmierdzi chińskim badziewiem. Na wejściu siedzi obrzydliwy, łysy cieć który obserwuje Cię wzrokiem jakbyś miał zaraz okraść bank a wyszedłeś do gównianego comesu. Cieć nie żałuję sobie wrednych odzywek, boli go jak nazywa się go cieciem i śmierdzi od niego jakby od dobrych 2 tygodni się nie mył. Nikomu nie polecam ani wizyty ani pracy w nowej śmierdzącej placówce.

Zibi

To jest forum pracownicze więc uwagi klientów lepiej kierować do firmy.

Skarga 25.06.2020

W drodze do Berlina (24.06.2020) wstąpiliśmy (mąż i ja)do sklepu COMES S.C. w Lęborku na szybko zakupy i zostaliśmy (usunięte przez administratora) o około 160 złotych. Kupowaliśmy 7 kubków po 5,99 a polczono nam 36 kubków po 5,99 Jest to po trosze i nasza wina, bo odchodząc od kasy nie sprawdziliśmy bonu kasowego ,ale to nie powód żeby klientów tak oszukiwać.Proszę coś z tym robić.

Ochrona

Witam. Jak wygląda zatrudnienie w ochronie w tej firmie? Czy szukają kogoś, szkolą?

ANGELA

Witam chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca w comes w Bolszewie na stanowisku sprzedawca , jaka atmosfera co bym musiała tam robić i jacy pracodawcy i kierownicy , jak wygląda z umową i wynagrodzeniem , jak z godzinami pracy ?

ExMagazynier
@ANGELA

Sprzedawca musi latać i wykładać towar, pracujesz de facto 13 godzin a masz płacone za 12. Na zleceniu możesz zapomnieć o przerwie. Będą Ci awantury robić o wyjście do toalety.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Comes s.c.?

ExMagazynier

Ludzie kantowani na ciągle zlecenia bo ponoć nie ma aktualnie funduszy na umowę o pracę, traktowanie pracowników jak niewolników, chamscy kierownicy i szefostwo ochrony, nie dotrzymywanie warunków umowy, gwarantują dojazdy a kiedy tam pracowałem nie miałem ani razu podwoziu przez firmę, mieszkając w Pucku kazali mi jeździć do luzina i bolszewa, twierdząc że mogę znać złodziejka i wydawać im rzeczy z magazynu. Przerwa nie istnieje na zleceniu, robią problemy jak musisz skorzystać z toalety. A Ci którzy mają wątpliwą przyjemność posiadać umowę o pracę mają 15 min przerwy na 10/12 godzin pracy, zależne od obiektu, oczywiście muszą być pół godziny przed otwarciem i po zamknięciu w sklepie a płacone jest tylko za godziny otwarcia sklepu. Dość mocny wyzysk, niestety firma ma plecy u prawników i nie tylko więc sądownictwo czy kontrolę nic nie dają. Przykro mi że tak się tam traktuje ludzi, bo pracownicy są do rany przyłóż i zasługują na więcej szacunku. Niestety, pieniądz najważniejszy. Do tego stopnia że starzy ochroniarze traktują pracowników jak złodzieju, patrzą na ręce. W czasie kiedy tam pracowałem jedną dziewczyna miała już umowę o pracę ale została tak zniszczona psychicznie że musiała chodzić na terapię, taka taktykę obiera kierownictwo i ochrona. Na prawdę żałuję że tam pracowałem. Pozdrawiam, M.

Stała klienkta.

Ktoś tu jest żałośnie zazdrosny... :)

Pracownica
@Stała klienkta.

To nie zazdrość lecz brak obiektywizmu, Kobieta robi wokół siebie tylko zament i nic więcej.

Paulina
@Pracownica

Ktoś może wyjaśnić o co właściwie chodzi? Rozumiem, że niektórzy pracownicy Comes s.c. wiedzą o czym piszecie jednak osoby zupełnie nowe, które tutaj zaglądają nie będą miały zielonego pojęcia. Wygląda na to, że atmosfera w tym miejscu jest chyba dość napięta?

Gość mnie znacie

Co zrobić (usunięte przez administratora) trzeba lizać a dziekujcie panie sobie same ze tylko po kątach potraficie pierdzielic jak to jest zle ze ta jeździ tamta dostaje więcej kasy jak jest ciężko szanujcie się panie same na początek jak się dajecie w (usunięte przez administratora) walic to wasza sprawa A potem po tygodniu urlopu latem macie nie wszystkie wiadomo bo tzw manager i wlazidupy będą miały dwa szanujcie sie

Praciwnik
@Gość mnie znacie

Dokładnie, ten manager po zawodówce sprawdźcie jej wykształcenie to pęknięcie ze śmiechu

Zostaw merytoryczną opinię o Comes s.c. - Bolszewo

• Jak się pracuje w Comes s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Comes s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comes s.c.?

Comes s.c.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.

Comes s.c.