Opinie o Comes s.c. w Bolszewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Comes s.c.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comes s.c. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comes s.c. w Bolszewo

Klijent

Cóż firma ok ale Ci niektórym to odbija np Pani niby (usunięte przez administratora) Uważajcie na tą osobę. Odbiło babie bo myśli że jest nie zastąpiona, jeden tel do szefostwa i po robocie. Obudź się kobieto ,aby mieć szacunek to trzeba być człowiekiem A nie zmanierowana lala . Strój nie dodaje Ci rozumu .

Bolo

Szkoda, że nie potrafią niektórzy docenić , że pracują w dobrej firmie!!!

Grażyna

Mam wielkie zastrzeżenia co do ochroniarza w Bolszewie oczywiście w sklepie "Comes",obserwuje Ciebie na kamerach i pomimo tego, że nie jesteś (usunięte przez administratora) to on Ciebie traktuje jak przestępcę, podczas, gdy prawdziwy (usunięte przez administratora) kradnie.(usunięte przez administratora)Odstrasza klientów, moja noga tam już nie powstanie.

Nie polecam pracy na magazynie w Bolszewie. Wyzysk oraz ciągle jesteś obserwowana na kamerach przez łysego ochroniarza z 15 iq. Każdy na siebie cały czas gada. Serdecznie odradzam pracy tam. Dosłowny przemarsz wojsk na tym magazynie bo albo nie dajesz rady psychicznie albo sami cię wyrzucają i zatrudniają kolejnego żeby zasuwał. A kierowniczki... Totalny absurd. Nie polecam

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Comes s.c. na stanowisko Sprzedawca - Kasjer bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Pracuś

Wypowiem się tylko dlatego aby inne osoby nie traciły czasu i energii dla tej firmy.Mam bardzo dużo zastrzeżeń do kierownictwa,mam na myśli brak konkretów co do warunków pracy i płacy.Trzeba chodzić i dopytywać o sprawy które powinny być załatwione przed rozpoczęciem pracy.Szczerze NIE POLECAM.

Qwerty

Bardzo polecam, dobre ceny, mili pracownicy ☺️

Młoda

Czy ktoś z pracowników mógłby napisać aktualnie jak się pracuje ? Puck i Bolszewo ? Chciałabym podjąć tam pracę ale te opinie mnie przerażają...

Nadia

Tragedia! Jak chodziłam tam do pracy to miałam migrenę i biegunkę. Dajesz z siebie wszystko a potem słyszysz że się nie nadajesz do pracy...

Paulina
@Nadia

Czy mogłabyś konkretnie opisać swoje doświadczenie z COMES jako pracodawcą? Jak wyglądały Twoje dni w pracy? Twoja wypowiedź będzie bardzo ważna dla osób, które aktualnie poszukują zatrudnienia.

Nadia
@Paulina

Z szefostwem miałam mało co do czynienia. To kierownictwo ciebie obserwuje i decyduje. Jak to mowili inni pracownicy" przez szefową jesteś obserwowana w monitoringu"..Robisz a raczej lugasz jak koń. Na śniadanie krótka przerwa, a najlepiej żebyś wogole nie jadł i nie korzystał z WC. Człowiek codziennie idzie do pracy zestresowany. Chwilę popracujesz i dziękują ci. Zresztą stałych pracownikow to dosłownie garstka....Ostatnio widzialam ogłoszenie że poszukują pracowników najlepiej z orzeczeniem niepełnosprawnosci.....

Karolina z.

Brak słów. Ochrona sklepu na bardzo niskim poziomie intelektualnym. Barak kultury osobistej i inteligencji emocjonalnej. Czułam dyskomfort gdy ochroniarz bezczelnie za mną chodził i wychylał się z zza regałów po czym podszedł do mnie i przecisną sie pomiędzy mną a Regalem w butami . To jest niedopuszczalne. To pierwszy i ostatni raz gdy robiłam zakupy w Bolszewie w comesie

Ktos

Praca jest fajna nie ciezka fizycznie i calkiem przyjemna. Gorzej z "kierowniczkami" ktore same nie wiedza kim sa a tak naprawde zwykly pracowanik ogarnia wiecej niz one.

elunia194819@wp.pl

Zakupy w Comesie w Bolszewie są naprawdę przyjemne,duży wybór towarów i ceny dostępne,ale odradzam zakupy w Comesie w Lęborku(koszmar),wąskie przejścia,dwa wózki się nie wyminą.Półki ze szkłem,talerzami,kubkami itd,tak umiejscowione na przejściach,że nieostrożny ruch i wszystko leci w ten sposób potraciłam lampkę nocną.Zapłaciłam za stłuczkę a przy tym byłam pilnowana przez ochroniarza aż do kasy(czułam się jak złodziej.Sklep przeładowany towarem i źle zorganizowane rozmieszczenie towarów i brak luzu i komfortu podczas robienia zakupów.Omijam ten sklep z daleka,nigdy więcej..

anusia

Od czasu do czasu robie zakupy w Comes w Bolszewie...dzisiaj bylam i bardzo nie podobalo mi sie traktowanie pracownika przez...chyba kierownika...teksty typu ruszacie sie jak muchy w smole czy zageszczajcie ruchy...przy pelnej sali klientow to chyba nie sa na miejscu...niby kierowniczka a chyba zapomniala o dobrych manierach i zero w Niej empatii....Traktujmy drugich ludzi tak ja sami chcielibysmy byc taktowani...Pozdrawiam

Paulina

@ANIA, jak miało wyglądać wykorzystywanie, o którym napisałaś w swoim wpisie na temat COMES? Czy byłaś świadoma tego, że będziesz pracowała w tej firmie bez umowy? Proszę Cię o uściślenie tej kwestii na tym forum. Każde Twoje spostrzeżenie będzie ważne dla osób interesujących się tym pracodawcą.

ANIA

NIE DAJĄ UMOWY. WYKORZYSTUJĄ. OBGADUJĄ I PONIŻAJĄ. TAK WYGLĄDA PRACA W TEJ FIRMIR. zGŁASZAM DO pAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY BO TAK TO DŁUŻEJ BYĆ NIE MOŻE!!!

Kotka

A tak serio czemu nie ma żadnych opiń na fb tam więcej osób zagląda niech wiedzą inni jaki wyzysk w pracy jak ktoś haruje jak wół i się go wyrzuca jak śmiecia.

Kotka

Dokładnie tak jest i cię zwalniają bo się niby nie nadajesz a czekają na kolejną która przyjdzie i będzie tyrała a umowy i tak się nie dostanie od razu jest duża presja ... Niby masz przyuczenie ale do czego do wykładania towaru skończysz jedno robisz drugie masakra pięć dni to koszmar i jeszcze ci mówią że stwierdzili jednoznacznie że się nie nadajesz i tyle

BARbar

Jestem ciekawa jakie opinie są na temat Comes w Bolszewie ,planuje złożyć tam aplikacje i chciałabym trochę się dowiedzieć ,czy warto???

Pracownica Comesu
@BARbar

Kiedyś wydawało mi się , ze praca w Comesie to szczęście. ....pracowałam tam rok , rok bardzo ciężkiej pracy, tony przerzuconego towaru pod presja pseudo kierowniczek. ...kierownikiem jest się wtedy, kiedy nie poniza się ludzi. ...w Comesie niestety jest poniżanie i wyzysk. Praca po 11h plus soboty i co druga niedziela. ...obiecanki o umowie, ale zasuwasz na zlecenie i przy najniższe krajowej. ...możesz dać z siebie wszystko , by potem okazać się , ze jest się do dupy. Przerwa na 11 h to 15min....przy czym te 15 min musisz przyjść do pracy wcześniej , by pozamiatac sklep. Innymi słowy , nie masz przerwy , bo wcześniej ja odrobilas. ..powiem krótko ....to praca dla zdesperowanych ludzi. ...zdecydowanie lepiej pracować w Biedrze ☺

Nie warto. Do normy godzin trzeba doliczyć +16 hej (2× niedziela). Kobieta dostanie 1800 zł na rękę na najniższej krajowej umowie zlecenie czyli niecałe 10 zl/godz. Do tego trzeba pracować pod bardzo dużą presją kierowniczek które cały czas podaniaja i krytykują. Bardzo duża rotacja pracowników. Wolne ciężko dostać kiedy się potrzebuje. Wszystkie soboty w pracy po 10h.

Zostaw merytoryczną opinię o Comes s.c. - Bolszewo

• Jak się pracuje w Comes s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Comes s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comes s.c.?

Comes s.c.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042