Opinie o Skynamo Aerospace Sp. z o.o w Wojnicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Skynamo Aerospace Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skynamo Aerospace Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skynamo Aerospace Sp. z o.o w Wojnicz

Czy można liczyć w Skynamo Aerospace Sp. z o.o na prywatną opiekę medyczną?

obserwer Nowy wpis

ma ktos numer do edytki?podoba mi sie:)

Ola Nowy wpis

@WW jak to umowa o pracę jest tu fikcyjnym dokumentem? Nie rozumiem?

WW

Ja również odradzam. Wciąż powołują do życia nowe firmy, w różnych miastach Polski. W rzeczywistości wszystkimi zarządzają dwie osoby, wielokrotnie karane. Nie wypłacają wynagrodzeń, a umowa o pracę jest fikcyjnym dokumentem. Zachęcają wysokimi wynagrodzeniami, ale to też fikcja. Ja takze odsyłam do opinii o Infoser Projekt.

jasiek Nowy wpis
@WW

próba jakiegokolwiek interesu z gawronem to jak najbardziej świadome pozbycie sie swoich środków i brak jakikolwiek mozliwości ich odzyskania. Gawron to człowiek oszust,zaznaczmy wybitny (usunięte przez administratora) bo z tego od wielu lat sie utrzymuje. To samo dotyczy pracowników-pozbawieni zusu bo gawron nie płaci wynagrodzeń bo gawron nie płaci tkwią w tym maraźmie nie wiadomo po co..a tracą ci którzy daja sie nabrac,gawron oraz jego partnerka stypka(tez (usunięte przez administratora) wysokiej klasy)nastawieni sa w swojej oszukanej działaności tylko na oszustwa oraz wyzysk kłamstwa itd...

Wiktor

@Pelikan Skąd takie rewelacje posiadasz? W internecie firma figuruje w KRS.

Aplikowałeś do firmy Skynamo Aerospace Sp. z o.o? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Feliks

Gdyby było słabo z firma to nie przygotowywałaby nowych projektów, polecam pracę, świetne miejsce.

Pelikan
@Feliks

Przecież ta firma już nie istnieje, co ty wypisujesz?

Edyta

Na jakie stanowisko będzie prowadzona w najbliższym czasie rekrutacja?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Skynamo Aerospace Sp. z o.o?

Wierzyciel Gawrona

Oszalałeś? Praca w tej firmie grozi utratą płynności finansowej i zdrowia psychicznego. Ten sam właściciel - zarządzający z tylniego siedzenia kilkunastoma spółkami, z których większość służy do wyłudzania pieniędzy i oszukiwania pracowników

Gustaw

Jaka atmosfera jest w pracy? Mam zamiar aplikować stąd moje pytanie

HCWDP

...ało w Tarnowie, na Śląsku i teraz gdy już Krzysztof Gawron jest znany w tych okolicach to szukają po całej Polsce. Niestety tych potencjalnych pracowników trzeba jakoś ostrzec. Ostrzegam przed SKYNAMO AEROSPACE! Jak rozpoznać Krzysztofa Gawrona? - oficjalna strona hoverbike (siedziba w Wojniczu, przy ulicy Warszawskiej 35), tam proszę otworzyć zakładkę aktualności i odtworzyć filmik z o miłośnikach różnej postaci lotów, tak od 2:17 do 2:22 pokazany jest Krzysztof Gawron wraz ze swoimi gadżetami, dla frajerów-sponsorów. - na YT proszę wpisać „Kajetan Gawron wywiad….” Tam od 0:45 do końca pokazany jest pan Krzysztof Gawron wraz ze swoim synem (przy okazji: Syn Pana Gawrona nazywa się Kajetan, od kiedy pamiętam ojciec sponsoruje jego hobby dosyć obficie - oczywiście w tym samym czasie pracownikom nie wypłacając wynagrodzeń, świadczeń emerytalnych, ZUSów, faktur, czyli robi długi gdzie może). W skrócie pisząc kolejna inwestycja w aktywo „na Kubicę” kosztem setek ludzi, którzy mają rozprawy w sądzie pracy w Tarnowie. - na oficjalnej stronie zawodnika kartingowego Kajetana Gawrona są zdjęcia/filmy, gdzie znajduje się Krzysztof Gawron. Gawron racing team powstał na cierpieniach setki ludzi, ponieważ nie wypłacając pieniędzy pracownikom, a w tym samym czasie inwestując w hobby syna to jest czyste chamstwo (nie chce klnąc). Mam nadzieje, że jak syn dorośnie i zrozumie że jego „kariera” jest budowana na takiej zgniliźnie/chamstwie i cierpieniu setki ludzi to zasadzi ojcu „kujawiaka”, tak żeby sobie przypomniał jaki ma zawód. Proszę te informacje zweryfikować w instytucjach państwa, to jest sprawa poważna, ponieważ ten człowiek ma strategię tak przemyślaną, że wykorzysta wszystkich dookoła, nawet swojego prawnika. Ostrzegam bliźnich przed pracą w tej firmie! Ostrzegam inwestorów przed wkładaniem pieniędzy!!

@HCWDP

Tak właśnie jest. Kariera synusia jest finansowana z naszych wynagrodzeń. To (usunięte przez administratora) i niedługo ujrzy światło dzienne. Właśnie rozmawiałem już z prezesem PZMotu (PZM promuje na swoich stronach Kajetana). To musi się zmienić. Nie życzę sobie, żeby jakiś rozpieszczony synalek robił karierę na moich barkach, za moje pieniądze. Kto jest podobnego zdania, zapraszam.

Andrej

Czesc.Ta kolejna firma tez nie bede miala sensu.Jestem jednym z pracownikow.Zaleglosc ad infostera przed sad wynosi 19.470zl.W tym czasie sad mial sprawy ad 4 ludzi.Wczesnej jeszcze 3 pisali do sadu.Calkowita zaleglosc infostera wieksza niz sprzedaza gawrona na czesci.Nikt nie wraca te pieniazki ni kamornik,ni pomoga policja.A ten gawron otrzumuje pieniazki gatowka do rek a nie do konta.Co lepej zrobic z nim teraz kto zna?Jak cos mozliwe,prosze napisac mnie na 50757974.Dzieki

@Andrej

Andrej, źle wpisałeś nr telefonu, nie można się z Tobą skontaktować. Ja wiem, co zrobić, daj nr telefonu, to Ci powiem

Pawlus

Proszę uważać na tą firmę - to JEST dotacyjna wydmuszka

Wiktoria
@Pawlus

Czy jesteś zatrudniony w Skynamo Aerospace? Jeżeli tak, to napisz proszę jakim ta firma jest pracodawcą. Często zaglądają tu osoby poszukujące pracy i informacja o aktualnych warunkach zatrudnienia oraz panującej tam atmosferze będzie dla nich cenną wskazówką przy podejmowaniu decyzji o złożeniu dokumentów aplikacyjnych. Zechcesz dodać coś wartościowego?

Aleksander

@windykacja na koszt dłużnika Umieszczanie ofert na forum GoWork.pl jest niedozwolone. Zapoznaj się z regulaminem zanim umieścisz swoją wypowiedź. Ponadto, co post ten ma wspólnego z firmą Skynamo Aerospace? Będę wdzięczny za szczegółowe wyjaśnienie.

wnioski

Przejęli 80% załogi Infoster po wykonanym przez Infoster kolejnym przekręcie. Głównodowodzącym tutaj, na nowej bazie w Wojniczu została osoba z Infosteru. Jest to facet bez kompetencji, o opinii wśród pracowników złej, robi folwark zwierzęcy z firmy, teraz tylko pytanie, czy ktoś w tym Skynamo interesuje się jakich ludzi ma na stanowiskach albo pozostawia to na własny żywioł? Jedno jest pewne - podział Infosteru na dwie bazy spowoduje powstanie wewnętrznych spięć i w rezultacie odpływ pracowników do konkurencji.

ABW

Gawron do uczciwej pracy? Jakiej? Skoro nie wiesz w jakiej wysokości była dotacja to skąd wiesz, że ją otrzymał?

ABW

Ta dotacja była wysoka?

zygmunt
@ABW

Nawet jeśli była wysoka to z pewnością była ostatnia, pomysłu ze statkami kosmicznymi nie przebije nic^^ A teraz Gawron bierz się do uczciwej roboty!

misiek

Szanowni Inwestorzy nie dajcie się zwieść kosmicznymi technologiami, podbój kosmosu zacznie mieć sens, kiedy ludzie opanują reakcję atomową. Gawronie, skoro myślisz podbijać kosmos udało ci się zatrzymać reakcję atomową? Jak zapewne wiesz tylko napęd atomowy umożliwia nadanie ziemskiej materii ok 25% prędkości światła, gdybyś to zrobił dostałbyś Nobla i pewnie z milion innych gratyfikacji i nie musiałbyś budować statycznego modelu Raptora. Nawiasem mówiąc takie stanowiska pomiarowe do Raptora kiedyś były dostępne w budach z automatami do gier - wrzucało się monetę i można się było na fotelu pokiwać, jednocześnie lecąc albo jadąc na ekranie. A może myślisz wykorzystać napęd nadprzestrzenny taki z Gwiezdnych Wojen? Do tego celu silnik spalinowy z Suzuki Hayabusa spokojnie Ci wystarczy:)

Tomasz

Takie myślenie , że tworzenie czegoś nowego jest bzdurą to w takim razie w jakim celu wymyślane są nowe techniki?

M
@Tomasz

Nowe techniki, a nie bzdury, tylko po to żeby dostać dotacje.

Feliks

Jaki jest cel (poza wyciąganiem dotacji od naiwnych pseudo-biznesmenów) budowania tak skomplikowanej i drogiej maszyny jak Raptor? Przecież jak panowie biznesmeni zechcą sobie polatać, to kupią albo nawet samemu zmontują (prosta konstrukcja) sobie motolotnię. Wyjdzie spokojnie 10x taniej jak jakiś drogi i niepewny hoverbike.

Kolejny oszukanu

Biprozat podobna historia, cynizmu Gawrona jest niesamowtu, opanował do perfekcja jak okradać pracownikow, klientów, kontrahentów i Państwo bez ponoszenia konsekwencji, lepiej unikać współpracy, chwytliwa nazwa firmy ma zmylic ofiare

stary kumpel gawrona

To co zawsze pozostaje ale to zawsze po gawronie poza smrodem http://tarnow.naszemiasto.pl/artykul/tarnow-pracownicy-firmy-zostali-bez-pensji,3501887,art,t,id,tm.html : http://agora.tarnow.pl/viewtopic.php?f=1&p=139949 : http://dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl/pl/komunikaty/tarnow-policja-apeluje-o-zglaszanie-sie-pokrzywdzonych-przez-firme-infoster-projekt-sp-z

Zostaw merytoryczną opinię o Skynamo Aerospace Sp. z o.o - Wojnicz

Skynamo Aerospace Sp. z o.o