NEWind Energy Sp. z o.o.

Opinie o NEWind Energy Sp. z o.o.

KG friend

Witam Państwa, chciałem przestrzec przed tą firmą, która jest mutacją po firmie Infoster Projekt Sp. z o.o. (z Tarnowa). Zapraszam na osobny wątek na tym portalu odnoścnie firmy Infoster (ponad 1000 opini) NEWind energy kieruje człowiek (Krzysztof Gawron), który założył już w swoim życie wiele firm, większość są to przekręty typu nabrać materiałów i nie popłacić faktur czy pozatrudniać inżynierów i nie opłacać ZUS, później wypłat. Jeżeli ktokolwiek z Państwa będzie mieć jakiekolwiek wątpliwości to proszę zadzwonić do Sądu Pracy w Tarnowie i zapytać o firmę Infoster, zapytać o ilość złożonych pozwów byłych pracowników. Pan Krzysztof Gawron niestety to oszust, okantuje każdego kto nie bierze pieniędzy z góry. Nie piszę tej opinii pod wpływem emocji, bo pracowałem dla niego rok temu. Niedawno kontaktowałem się z Sądem Pracy w Tarnowie i na wstępie powiedziałem hasło Infoster i nie musiałem już tłumaczyć po co dzwonię. Proszę was trzymajcie się z daleka od tej firmy, a będziecie zdrowsi, szczęscliwsi, obecnie mają projekt -przykrywkę pod dotacje.

Zostaw opinię o NEWind Energy Sp. z o.o. - Wojnicz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEWind Energy Sp. z o.o.