JDM Recruitment

JDM Recruitment

Opinie o JDM Recruitment

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Aneta

@Grzegorz, to dobrze, że takie kwestie są jasne - każdy wtedy może się do tego przygotować, a później jest to zapewne kwestia przyzwyczajenia. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! @Klaudia, wygląda na to, że w JDM Recruitment nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę - to na pewno będzie istotne dla osób chcących podjąć pracę w tej firmie! Planujesz związać się nieco dłużej z tym miejscem pracy?

Aneta

@Klaudia, a możesz napisać coś o kwestiach organizacyjnych, bardziej może, że tak powiem, technicznych? Jestem ciekawa, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca oraz czy są jakieś dodatki pozapłacowe dla pracowników. @Grzegorz, ale każda z osób ma to zapisane w umowie i jest tego świadoma, tak? Jeśli tak, to chyba nie powinno być z tym problemu.

Grzegorz
@Aneta 13.09.2018 15:49

Zarząd zawsze uświadamia nowych pracowników o zarobkach i kiedy będą dostawać wypłate.

Klaudia
@Aneta 13.09.2018 15:49

Pracownik na początku dostaje umowe zlecenia na okres próbny, póżniej ta umowa jest przedłużana lub podpisana umowa o pracę. Na życzenie pracownika umowa o prace lub zleccenie. Każdy pracownik może liczyć na premie, ale jeżeli osiągnie jakiś sukses, podpisze nowe kontrakty. Każda inicjatywa polepszenia pracy zawsze jest rozpatrywana przez zarząd.

Grzegorz

Praca spoko, elastyczne godziny, tylko wypłata dopiero po 15 tym każdego mies, troche denerwujące, ale można to przerzyć. najważniejsze, że płacą.

Klaudia

Bardzo miła amtosfera w pracy, kierownictwo wymagające dobrych wyników, tym samym motywuje do pracy oraz rozwoju. Dużo się nauczyłam w tej firmie oraz otrzymałam duże doświadczenie. Oczywiście, że są jakieś nietypowe sytuacji, ale staram się nie zwracać na nich uwagi.

Czy są jakieś zmiany w JDM Recruitment? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Pracodawca
@Administrator 22.04.2018 19:59

Oczywiście, że każdy pracownik może liczyć na elastyczne godziny pracy. Tylko to nie znaczy, że pracownik przychodzi i wychodzi kiedy chce. Godziny pracy są uzgodnione z Zarządem. Jeżeli pracownik ma jakąś awaryjną sytuacje i musi wyjść wcześniej to nigdy nie stanowi problemu.

Ircia

Klamia i kradną, wyłudzenia VAT. Kolejny klon, oszustwa wobec pracowników.

Pracodawca
@Ircia 07.09.2018 07:45

Czy pomgłaby Pani podać więcej szczegułów sytuacji oszustwa wobec pracowników? Bardzo prosimi również o konkretną informacje kto kradnie i kłamie? Potrzebne potwierdzenie, że taki problem wystąpił naprawde

Ulka

Bardzo dobra firma ma swoje wymagania i oczekuje realizacji. Niestety nie wszyscy potrafią sprostać tym oczekiwaniom!

pracownik JDM

Pracuję już prawie 2 lata i z tego co tu piszą wynika, że jak ktoś chce pracować to ma pracę, a jeśli tylko "pierdołami się ktoś zajmuje długo nie popracuje". A jak ktoś chce wstawić komentarz to najpierw sprawdź jak się poprawnie pisze niektóre słowa po polsku. Pozdrawiam wszystkich źle nastawionych.

Pracownik biura JDMRecruitment

Jak w Hollywood nie ważne co o tobie mówią ważne że mówią. Te bzdety które opisujecie podejżewam że miejsca nie miały bo w faktach się kompletnie mylicie. Poza tym jak konkurencja czy nawet sam portal chce dodać nam sławy proszę bardzo reklama się liczy.

Zadowolony pracownik

Nie wiem o co chodzi. Jestem zadowolony, że podjął decyzje o współpracy z JDM Recruitment. Zespół super. A konkurenci mogą pisać różne opinie...

Zostaw opinię o JDM Recruitment - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JDM Recruitment