JDM Recruitment

JDM Recruitment
2 3

Opinie o JDM Recruitment

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy są jakieś zmiany w JDM Recruitment? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

pracownik JDM

Pracuję już prawie 2 lata i z tego co tu piszą wynika, że jak ktoś chce pracować to ma pracę, a jeśli tylko "pierdołami się ktoś zajmuje długo nie popracuje". A jak ktoś chce wstawić komentarz to najpierw sprawdź jak się poprawnie pisze niektóre słowa po polsku. Pozdrawiam wszystkich źle nastawionych.

Pracownik biura JDMRecruitment

Jak w Hollywood nie ważne co o tobie mówią ważne że mówią. Te bzdety które opisujecie podejżewam że miejsca nie miały bo w faktach się kompletnie mylicie. Poza tym jak konkurencja czy nawet sam portal chce dodać nam sławy proszę bardzo reklama się liczy.

Zadowolony pracownik

Nie wiem o co chodzi. Jestem zadowolony, że podjął decyzje o współpracy z JDM Recruitment. Zespół super. A konkurenci mogą pisać różne opinie...

pipino
@Zadowolony pracownik 26.06.2017 11:34

zadowolony pracownik ::: ty coś brałeś i pod wpływem tego odurzenia piszesz te bzdury,,czy monety za to bierzesz

OSZUKANY PRACOWNIK

UWAGA! Firma JDM Recruitment NIE WYPŁACA PRACOWNIKOM PIENIĘDZY !!!!!! Firma zamieściła ogłoszenie Specjalista ds. Rekrutacji NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ na tłumaczenia, że umowa o dzieło jest na 1 miesiąc.

łysa !!!
@łysa tania 09.12.2017 14:28

łysa !!! masz prawdę !! oszukuja na podatkach i pracownikach. urzad skarbu nada im !!!

Zostaw opinię o JDM Recruitment - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JDM Recruitment