Opinie o ROTIE w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ROTIE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ROTIE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROTIE w Opole

Wesoły Romek

WITAM na samym wstępie chce odradzic wam pracy z czystym sercem w firmie Rotie z wielu względów,praca nie jest specjalnie cięzka ale przez jedną osobe która tam jest odechciewa się bo Beata Sobieraj tak ona nazywa sie jest zwykłą liderką która ma wyżej (usunięte przez administratora) niż sra,z każdym pracownikiem robi co uważą za stosowne,np był taki Marcin co na serio (usunięte przez administratora) za dwóch wszyscy go lubieli ale w końcu ta Beata go (usunięte przez administratora) bez mydła np.-są soboty co ona wybiera sobie ludzi ci co jak twierdzi sprawdzają się i pewnego razu stwierdziła ze jeśli on z nią nie rozmawia to on nie pójdzie w soboty,ons mówi ze w całym roku jest wolne 5 tygodni a to nie prawda bo to pracownik musi dogadać się z koordynatorem,nawet jak chce się zaplanować wolne to te kórwisko wstrzymuje na tyle az człowiek nie wybuchnie i nie zwolni się sam,jest taki porządny człowiek o imieniu Hido holender co serio ma złote serce,pewnego razu z nim co jest wyżej w firmie postawiony i ceniony niż ona dał mi raz urlop i z nim dogadałem się a ona dowiedziała się i mi anulowała go bo mówi ze są inni ,pewnego razu stwierdziłą ze jak nie ma dziewczyny się to nie ma po co jeżdzic do Polski czy nie ma się rodziny dzieci żony,ona ingeruje w to co ile ty wydajesz pieniędzy,w to że kto ma zycie prywatne,obraża rodzine bo jeśli ktoś dzwoni np. dziewczyna to myśli ze jakas (usunięte przez administratora) praca tam to jakas czysta kpoina bo maszyny stare i nie sprawne np.-pracowałem kilka miesięcy na tzw-koszach z taśmy co idą z myjki a myjka nie domywa tychm koszy bo nie ma ciśnienia wody czy nie ma pary co w tedy człowiek się wkórwia bo kosze muszą być czyste,tez jej zgłasza się ze jak pracuje na taśmie co segreguje się i sprawdza czy nie ma kamieni ,szkła, lub metalu a robot który podaje kosz na tasme często zatrzymuje się i trzeba resetować robota przy tym zatrzymując tasme ,pwnego razu co wiele zdzarzało się ze był ogromny głaz co psuje slimak i silnik,stwierdza ze po co zatrzymać linie bo musi pojsc produkcja,pewnego razu ten głaz wpadł i popsuł silnik no i ona zobaczyła ze mam racje,ale nie mija dzień i ona zapomną ze takie akcje są z kamieniami stwierdza ze produkcja nie może być zatrzymana,człowieka tak zbełta z błotem ze nie wie jak nazywa się ,przez nią uciekły wiele dobrych osób,w firmie jest uważana za dobrą liderke,każdy boi się cos powiedzieć negatywnego o niej u Hido bo zaraz będzie gotów zwolnic go,SERIO ODRADZAM WAM PRACE W TEJ FIRMIE,jeste chyba jedyną osoba co tam błaga was by tam nie poszli to pracy za pośrednictwem biura iflexs craft

Zostaw merytoryczną opinię o ROTIE - Opole

ROTIE