Re-gen waste ltd

Opinie o Re-gen waste ltd

BylemPrzezylemWrocilem

Witam! Nie polecam firmy "re-gen waste ltd", ktora znajduje sie w Wielkiej Brytanii, a dokladniej w Newry. Opis i rozmowa przez telefon jest dosc ciekawa, ale gdy juz tam pojedziecie jestescie ludzkim smieciem, ktory nie dosc ze musi walczyc o payslipa(ktore i tak sie nie zgadzaja) to jeszcze warunki sa straszne. Brak mozliwosci odejscia od tasmy do lazienki (chyba ze, zmieni Cie pracownik, ktory sprzata, a jest tylko jeden na ok. 40 osob), chodzi sie z buta 40 min dobrym tempem, nie idzie sie z nikim dogadac, a w szczegolnosci z ludzmi z biura, malo tego, przez firme przewija sie srednio 45osob/msc. Jezeli ktos nie ma innego wyboru to niech probuje szczescia. Powodzenia zycze, ale jesli ktos mysli o pracy na troche dluzej(3-4msc.) stanowczo odradzam ten syf i wyzysk na ludziach bez jezyka i bez znajomosci prawa UK. Nie pozdrawiam, pracownik!

Zipo
@BylemPrzezylemWrocilem 17.06.2017 18:14

Chłopaku czy ty przypadkiem nie jesteś z ząbkowic bo tam ode mnie z rodziny wyjechał brat i nie narzeka

Zostaw opinię o Re-gen waste ltd - Newry

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Re-gen waste ltd