Opinie o KOKO MODA w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KOKO MODA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KOKO MODA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOKO MODA w Zabrze

Wanda Nowy wpis

Hmmm ciekawie wygląda ten wpis niżej o dniu próbnym. Ja właśnie widziałam ogłoszenie do pracy jako Doradca Klienta w butiku. Ciekawi mnie jak wygląda ustalanie grafiku pracy? Może sobie wybrać dni kiedy się nie chce pracować? Albo ustalić stałe godziny?

@Wanda

Nie ma możliwości wybrania sobie dni pracy ani stałych godzin. Żadnego weekendu nie masz wolnego. Grafik dają z tygodnia na tydzień. Wszystko robią pod siebie a ani trochę pod ciebie. Ja na dniu próbnym od razu miałam narzucone, że nie mam własnej rodziny to nie będzie przeszkadzało mi robienie codziennie popołudniami. Żenada totalna.

gość

Ogłoszenie o pracę bardzo obiecujące, natomiast po dniu próbnym byłam strasznie rozczarowana. Zero przedstawienia informacji, o każdy szczegół trzeba było się dosłownie prosić. Kilka razy pytałam o to jaka umowa, stawka itp. Całkiem inne warunki pracy niż są opisywane w ogłoszeniu. Niby szukają pracownika do obsługi klienta i aktywnej sprzedaży, a na miejscu powiedziano, że raczej kogoś do pomocy stałemu pracownikowi, żeby odwieszać towar i przynosić na zawołanie. Umowa zlecenie ze stawką 15zł za godzinę jest to śmiechu warte, gdzie najniższa krajowa wynosi 19,70/h. Po dniu próbnym dostałam informację, że szefowa będzie się kontaktowała w sprawie warunków umowy i wtedy się wszystkiego dowiem. Kilka dni później dostałam telefon z zapytaniem "Czy w poniedziałek pojawi się Pani w pracy?". Zero informacji o warunkach współpracy, rodzaju umowy, etatyzacji itp. Wszystkie weekendy pracujące, stawka niezgodna z prawem, już pomijając fakt, że w przypadku kradzieży towaru wykładasz z własnej kieszeni. Nie dajcie robić się za błazna. Nie dziwne, że szukają tam pracownika od kilku miesięcy.

@gość

Z tym telefonem widocznie chyba wyszli z założenia, że wszystko zostało domówione albo z czymś się pomylili raczej po prostu. Z tą stawką faktycznie dziwna sprawa, taka umowa z nią byłaby w ogóle ważna? Ciekawa jestem czy poważnie to te 15 zł, ktoś kto pracuje mógłby potwierdzić?

@gość

Dokładnie tak. Potwierdzam.

Gość Nowy wpis

Dokładnie, tak się spodziewałam, że ze stawką 15 zł za godzinę żadnej umowy nie będzie. Z Pip-em dobry pomysł. Może w końcu będzie na rynku więcej uczciwych pracodawców, którzy szukają PRACOWNIKÓW, a nie taniej siły roboczej jak w tym przypadku.

Abdc

W 2022 roku oferują 15 zł na godzinę a na okresie próbnym można pomarzyć o umowie i konkretnych informacjach. Zapraszają na dzień próbny a z tego jednego dnia wychodzi dużo więcej pracy na czarno. Przy czym ciągle dzwonią i zapraszają inne osoby na dni próbne nawet wtedy kiedy już mają tuzin innych sił roboczych. Chodzi o to żeby codziennie ktoś tam był i robił za mniej niż najniższa krajowa i to jeszcze na (usunięte przez administratora). Zamierzam zgłosić sprawę do inspekcji pracy.

Lena

Praca w tym sklepie to jakaś kpina uciekać jak najdalej się da. Szefowa miss Polonia 60+ o lichych blond włosach terroryzuje nowych pracowników. Mobbing na porządku dziennym za najniższa krajową i jeszcze bezczelnie ci powie, że jak trzeba to masz pracować poza godzinami pracy za darmo. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak wrednym człowiekiem jakim jest ta stara blondyna która każe zwać się szefową.

Marzena
@Lena

Witam nikt nie pracuje tutaj za darmo wszystko jest wypłacane regularnie. Nie jesteśmy terroryzowane w żaden sposób . Jeśli ktoś chce to będzie pracował . Szefowa stara blondyna serdecznie pozdrawia i życzy powodzenia w szukaniu nowej pracy. Współczujemy przyszłym pracodawcom...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie KOKO MODA? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Lyssa

Pracowałam tam przez miesiąc czasu,zaznaczam że bez umowy...gdzie przy dniu próbnym 6 godz.darmowym co tu jest już nie zgodne z prawem,!!Obiecano umowę o pracę codzienne przychodzenie do pracy bez wolnego,w godzinach,Wszystkie weekendy pracujące!!!! kolejna rzecz nie zgodna z prawem!!!!Godziny przychodzenia do pracy jak pasowało właścicielowi...a jeśli chodzi o właściciela TRAGEDIA...nie liczą się z człowiekiem...zwłaszcza właścicielka pusta kobieta jednym słowem bez inteligencji...nie podoba się jej ktoś to na drugi inna dziewczynka z ogłoszenia,rotacja pracowników straszna!!!! stawka godzinowa jak się nie podoba grosze!!!!za tyle godzin pracy!!!!SZKODA dziewczyn które tam pracują...miłe,pomocne,sympatyczne...szkoda ich...Jednym słowem nie polecam!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o KOKO MODA - Zabrze

• Jak się pracuje w KOKO MODA?

Zobacz opinie na temat firmy KOKO MODA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOKO MODA?

KOKO MODA
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.

KOKO MODA