Ketservice

Wrocław

Ketservice

Opinie o Ketservice

oszukany

Witam wszystkich chciałem wyrazić swoją opinie na temat firmy ket service z wrocławia poprostu to co mnie spotkało to jakieś nie porozumienie zatrudniłem sie w firmie pięknie ładnie do pierwszej wypłaty pracowałem od kwietnia do maja 10 maja miała być wypłata juz zaczeły sie problemy miała być wypłata 10 maja to dostalismy zaliczke i teraz jest czerwiec i nic ani słychu o pieniądzach zero kontaktu poprostu dobrze ze kierownik poratował i dał nam na zjazd poprostu nie warto pracować dla tej firmy odradzam zostałem bez pieniędzy a firma dalej przyjmuje nowych ludzi nie byłem sam dużo ludzi oszukanych zostało poprostu masakra mało z tego mam rodzine dwoje dzieci pisałem nie raz do firmy prosiłem zeby wypłacili tylko marne zaliczki nikt nie rozumie że są wydatki opłaty zobowiązania i wogóle firma zwracała sie jeszcze zebym wrócił ze tacy pracownicy to skarb dla firmy pięknie ładnie od kiedy napisałem że wrócimy jak będą pieniądze tak wszystko ucichło nie rozumiem firmy ketservic i mam ogromny żal

Zostaw opinię o Ketservice - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ketservice