Sbs-Sim Pilmas Mariola Lubaszka Pilniak

Mińsk Mazowiecki

Opinie o Sbs-Sim Pilmas Mariola Lubaszka Pilniak

splesnialy Pan Samochodzik

Pracowałem tam kiedyś, faktycznie handlowiec to po prostu komiwojażer albo obwoźnik, dostajesz załadowane "gruzem" na pleśń ( smierdzi aż po powrocie do domu i wziecia 8 porzadnych prysznicy) stare auto i pop...lasz po polsce aż sprzedasz to (usunięte przez administratora) do tego pilnuj kasy , drukuj na kolanach w aucie faktury i pilnuj kasy, nocowanie w bardzo zlych warunkach, bo oszczędnosci, ja tam się przyzwyczaiłem, bo sam sr...am jak lubaszki za obórką wiec no problem. Kasa to porażka dlatego dlugo tam nie zabawiłem, Firma - choć tak bym tego szalasu nie nazwał to typowy 'rodzinny" naplet kołchoz, wszyscy sie usmiechają za półtora tys, a rodzinka zbiera piankę, reszta to idioci - tak też są traktowani. Szef tego bur...lu to typowy komucho Janusz, żona zapewne typowa Grażynka, coreczka typowy smok paszczur z tona tapety i rózej je...cym po oczach, zresztą ktoś tu już opisal jej sranie na fb i innych portalach dla półgłupów. Nic dodać nic ująć. Jak ktos bez wyksztalcenia i ambicji może tam się zaczepić...aha fakt w drzwiach klamek brak, ale to już inna historia. ...Tak na marginesie, sadziłem, że dzieci towarzyszy na mordach czerwonych to wyksztalcone ludzie ale jak widzę i slucham mariole lubaszkę to na zwroty i dalej sięgam po flaszkę. Nie dosć, ze tuman, to jeszcze do tego pyskaty głąb. ogólnie firma pimas to jakieś nędzne nieporozumienie na obrzeżach mińska, a że wzięli się za walkę z pleśnią ? hehhe jak tam będziecie rozejrzyjcie się koniecznie po katach ...;-) Pleśń na scianach i we łbach. Zastanawia tez poziom intelektualny ludzi ( niektorych ! ) tam pracujących, ludzie dlaczego pozwalacie tak się dymać !? Niech grubas z coreczką podwija rekawy i do roboty a nie siedzi na spolecznościówkach dzniami i nocami i wypisuje teksty jak (usunięte przez administratora) z gimnazjum.

Marek

Pokryły się pleśnią ściany i sufity lecz dowód my mamy, tęgi i niezbity że pilmasem popsiukam na rany tej ściany a grzyb z rana będzie blady, suchy i obs...any Takom rzecę , jako Lubaszka w moich nowych fatałaszkach z lolcią rudą na ramieniu po porannym juz karmieniu. Firma od pleśni ...zaplesniała nadal widać, wczoraj tam koleżanka robiła zakupy i zdała relacje, nadal głód i wiater dmucha goniądz karalucha.Produkty jakości kiepskiej, dziwi fakt , że rynek handlowy takiego wrzoda jeszcze nie usunął. A co do poziomu lubaszki - rubaszki młódki to fakt. Dziecinne zachowanie, teraz dzieci kiedys pieski, glupawka i zero konkretów, wstyd robić dla takiego imbec..la.Ale co tam, jaki pan taki kram. Nie polecam nikomu, klamek nadal brak, czyli zatrudniaja nadal uciekinierów z zakładów zamkniętych w Pruszkowie?

Marek

Pani pleśniakowo-lubieszkowa podczas gdy wyrobnicy ciężko tyrają jeździ sobie do frizijera ze pieskami i modeluje im grzyweczki, lusi, pusi, minki, ciućki i jak tam jeszcze je ponazywała infantylnie. Następczyni właściciela firmy pomimo wieku, raczej powagę ma poniżej pewnej średniej, którą ogólnie starają reprezentować nawet nowobogaccy.Regularny "lans" na "tFuj-zbuku" zajmuje osobie trochę czasu, ale co tam hołota pracuje a ja się lansuję;-) Wszak cały świat niech zobaczy jaka jestem pikna w nowej peruce/fryzurce, och jakie piękne są moje pieski ,czy oby nie nakupciał do doniczki, bo bhp... I taka osobę można traktować poważnie? jako przyszłego tzw "szefa" , czy ktoś w przeciągu ost. 2 lat zaproponował pracownikom szkolenia podnoszące kwalifikacje ? czy utworzony jest fundusz pracowniczy i na "wczasy pod gruszką ktoś pracownikowi dokłada ? ...z tego co dla nich wypracował? ... taaaaa ;-) A tym oto słitasnym akcentem pani Lubaszko oznajmnia całemu światu swoje życiowe kredo tu cyt. "jak kochać to księcia, jak kraść to miliony, jak pracować....to w SBS-SIM!" hahaha trzeba przyznać, że pan-mąż książę, chociaż pewnie po takich książętach rycerz na konia się gramolił, przynajmniej ma wesoło, w oparach zdziecinnienia, infantylizmu i psich kłaków w zupie. Ps.W imieniu pracowników zwraca się o zamontowanie klamek w drzwiach, żeby "oddział zamknięty" przed światem został w końcu otwarty, ...nawet kosztem jednej wizyty Leosia, Juniorka i Lucy, Loli, Łapulki i Kruszynki u psiego stylisty. Haha trudno naprawdę o powagę jak przy wypłacie w SBS-SLIM,... NIE POLECAĆ NIKOMU !!! chyba, że dzieciorobom z kredytem we frankach na 35 lat, bo muszą cokolwiek do gara wrzucić i raty płacić jako niewolnicy-tumani. ...cyt.pani Lubaśki ..."Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni" ...;-) ojejku ! nie za długo to ? pokryją sie plesnią od północy ...ale nooooooo taaaaak nie grozi! mamy odpleśniak przecie najlepsiejszy na swiecie !!!:;)

Marek

Zatkało mnie, ale myślę sobie...zobaczę czym mnie jeszcze zaskoczą, jest już wesoło (brak klamek,brak info gdzie biuro,gdzie magazyn,ogólne przepełnienie wszystkiego...)a teraz rozmówki o kasie przy pani Józi i panu Mietku...o zgrozo, ..zasady prawa pracy.../ poszanowanie dóbr osobistych pracowników (art. 11 k.p.). Ich ochronę gwarantują z kolei art. 23 i 24 k.c. Jak widać kodeks pracy i kodeks cywilny w tej firmie zapewne obrasta pleśnią w stosach papierów tam się przewalających. Pozostawię to bez dalszego komentarza!!! dotyczącego skutków takiego postępowania i ogólnie godności pracownika... Białoruś, Ukraina, Uganda ? Pomijając kwestię głodowego pseudo-uposażenia 1,500zł pozostają tematy związane z charakterem wykonywanej pracy. Otóż praca (handlowca) miałaby polegać na załadowaniu auta na maxa towarem i ruszeniem na podbój ;-) Auto przysposobili do adaptacji na biuro czterokołowe, masz jeszcze zamiast nawigacji tablet a na kolankach drukarkę i tułając się od Annasza do Kajfasza usiłujesz uskuteczniać handel mobilny zwany dalej obwoźnym - model nowoczesnego super handlu w/g pomysłowości państwa pleśniaków-lubieszków ! ta dąą !!! Żeby jeszcze dodać pikanterii tej całej scenerii zostaje temat samych wyjazdów i oddelegowania z miejsca zatrudnienia czyli "delegacje i noclegi" Otóż, kwota jaką mili państwo pleśniak-lubaszka przeznaczają na jeden nocleg dla ...(wyrobnika ?,robola ?,chałturnika ?,podwładnego?) ,bo na pewno współpracownika się tak nie traktuje, to jakże zawrotna suma całych 40 zł !!!

Marek

Witam,Sbs-sim Z M-mazowieckiego zamieszcza ogłoszenie na portalach, które dotyczy przedstawiciela handlowego. NIESTETY TO KOMPLETNY BZDURA ! Nie wiem,czy państwo P. celowo wprowadzają ludzi w błąd, czy to tylko i aż głupota osoby,która konstruowała treść ogłoszenia.Oferowana kwota wynagrodzenia (12-04-2016)jaka proponują to 1 500 zł. (sic!)zwala z nóg.Firma dziwna, nietransparentna od samego początku w stosunku do potencjalnego przyszłego pracownika (wyrobnika)Dziwną sprawą już na samym wejściu jest ...brak klamek w drzwiach..., żadnej tabliczki, czy to biuro, czy magazyn, zresztą cokolwiek by to nie było brak klamek jest głęboko zastanawiający już na wejściu.Zdjęcia ze strony www firmy niestety obrazują prawdę.Biuro dziwne, ciasne, małe, sufit obity jakaś dyktą,płytą, z młodzieżowych tzw przystawek-regalików wylewające się sterty dokumentów, więc dziwne było, że nie wstydzą się tego pokazywać w internecie jednocześnie okłamując ludzi w ogłoszeniu.Najpierw oczywiście kolejne zdziwienie, iż przychodząc na umówione wcześniej spotkanie z właścicielem firmy ...na spotkanie zaprasza on całą ekipę z biura i nie tylko, by uczestniczyli w rozmowie nawet gdy ta weszła na etap PROPONOWANEGO UPOSAŻENIA !!! Takiej komuny, już dawno nie doświadczyłem,ciekaw jestem tylko czy wszyscy pracownicy razem z szefem siedzą na koniec miesiąca przed monitorem i śledzą obroty i zysk firmy z danego okresu !

Zostaw opinię o Sbs-Sim Pilmas Mariola Lubaszka Pilniak - Mińsk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sbs-Sim Pilmas Mariola Lubaszka Pilniak