Meble Nowakowski

Sosnowiec

Meble Nowakowski

Opinie o Meble Nowakowski

anonymous

Nie polecam. (usunięte przez administratora) w czystej postaci podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem lub też szefem. Jeżeli ktoś przez tel chce uczyć się łaciny z ust reprezentanta firmy, to śmiało można dzwonić. Można także usłyszeć że jest się niedouczonym tempakiem. Kompletny brak kultury nawet na minimalnym poziomie

Emilia

@mich, pracowałeś w Meble Nowakowski? Nie do końca wiem czy piszesz jako pracownik, czy może jako klient? Zastanawia mnie też to czy firma rozpatruje reklamacje, jeśli klientowi nie podoba się wykonanie? Chyba taka forma powinna przysługiwać zamawiającemu.

Mich

Garażowa robota ...wystarczy wejść Na ten pseudo warsztat i wszystko widać tak samo wykonane są meble

tomek

Mam pytanie czy ktos zna Meble Nowakowski w sosnowcu ponoc na kukulek cos tam robia

Ada
@tomek 10.06.2017 08:50

Tak osobiście znam Nowakowskiego i co tam robi i od razu nie polecam robi porostu to co umi ale efektu nie ma się co spodziewać ...spora niedbalosc

Zostaw opinię o Meble Nowakowski - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Nowakowski