RanoZebrano.pl

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o RanoZebrano.pl

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RanoZebrano.pl

spirit

Byłem tam na dniu próbnym, na magazynie ciemno, zimno, ogrzewany jakąś huczącą spalinową maszyną która kotłuje spaliny jak 20-letni diesel (i tak nic nie daje). Jedna wielka pomyłka, nikt nic nie wie - totalny rozpierdziel, podobno rotacja ludzi jest ogromna(nie ma co się dziwić), co widać po ciągle pojawiających się ogłoszeniach w sieci. Tzw "gówno w błyszczącym dresie" pięknie napisane ogłoszenie rekrutacyjne, cudowna ekologiczna firma a w rzeczywistości... Właściciel wypowiada się o firmie jakby był prezesem jakiegoś koncernu albo korporacji a to typowy pierdolnik.

AV

Brak zorganizowania i szacunku do człowieka. Byłem umówiony na rozmowę w kawiarni. Gdy w wiadomości dałem znać, że już jestem, po jakimś czasie zadzwoniła pani, która ze śmiechem powiadomiła mnie, że jednak się rozmyślili i przecież napisali o tym maila dwa dni wcześniej. Żadnego maila nie było (też SPAM) - nie upewnili się, że dotarł, a wcześniej kontaktowaliśmy się telefonicznie.

LokalnY

Zero ładu, zero składu. Jeden wielki burdel, zero poszanowania dla człowieka.

Driver

Pracowałem tam przez jakiś czas ale nie polecam, sanepid, i państwowa inspekcja pracy miałyby tam pełne ręce roboty. Totalny chaos, zero organizacji, prezes kosmita, człowiek z innej planety.

Zostaw opinię o RanoZebrano.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RanoZebrano.pl