Trójmiejska Agencja Artystyczna Piotr Plichta

Gdańsk

Opinie o Trójmiejska Agencja Artystyczna Piotr Plichta

Tomek K.

Oszust i (usunięte przez administratora)... kradł juz na długo przez tym kompromitującym spektaklem. Jestem jedną z jego ofiar. Jak najdalej od tego kogoś!

Radar

UWAGA NA TEGO CZŁOWIEKA!!!

oszukana klientka

To prawda co piszą/mówią ludzie o tej agencji i właścicielu. Narobił sobie wielu wrogów przez niedotrzymanie słowa z wynagrodzeniem. Pożyczał kasę i pytanie gdzie ją ma jeśli od wielu miesięcy nie pospłacał długów.

Wiem Wszystko

Ta agencja odpowiada za produkcję spektaklu Mayday 2 w Gdyni. Kulisy produkcji są takie że szkoda gadać. Producent napożyczał pieniędzy których nie jest w stanie oddać.

KK

Ten człowiek wyłudził pieniądze od ludzi. Zainteresowanym mogę podać kontakt celem weryfikacji.

oszukana

Właściciel, mówiąc wprost-nie płaci za wykonaną pracę, nie rozlicza się ze zobowiązań. Nie polecam absolutnie.

Zostaw opinię o Trójmiejska Agencja Artystyczna Piotr Plichta - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trójmiejska Agencja Artystyczna Piotr Plichta