ML Recycling Gronowo Górne

Opinie o ML Recycling Gronowo Górne

Anna

Myślę, że firma ciekawa, rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona profesjonalnie w miłej atmosferze. Choć bez konkretów i z zakamuflowaną kwestią zarobków co już o firmie dobrze nie świadczy. Do tego robią ciągłe i zmasowane rekrutacje na pewne stanowisko, co jest dość dziwne i też daje do myślenia. Albo co chwilę kogoś zatrudniają i zwalniają, albo kolekcjonują Cv. Można odnieść luźne wrażenie, że sami nie wiedzą do końca czego chcą.

Zostaw opinię o ML Recycling Gronowo Górne - Elbląg

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ML Recycling Gronowo Górne