Crowe Horwath

Wrocław

Crowe Horwath

Opinie o Crowe Horwath

Mariusz

Czy ktoś z Was pracuje może, bądź pracował w firmie Crowe Horwath? Jeśli tak, bardzo proszę o podzielenie się z innymi użytkownikami opiniami. Jaka panuje atmosfera? Czy firma daje umowę o pracę od pierwszego dnia? Ile czasu trwa okres próbny. Czekam na opinie.

Mariusz

Znalazłem kilka ofert pracy udostępnionych przez Crowe Horwath: http://www.crowehorwath.net/PL/careers/Oferty_pracy.aspx Ktoś może się wypowiedzieć o procesie rekrutacji w firmie? Jak wygląda, czy jest jeden etap czy więcej? Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Aga
@Mariusz 28.03.2018 15:40

To dawne Baker Tilly - poczytaj sobie o tej firmie to zobaczysz jak tam jest....

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia

Zainteresowana

Sprawdziłam na mojepaństwo po KRS i powiązaniach, bo szumna angielska nazwa nie zapowiada polskiego Janusza i Haliny biznesu, jakieś firmy w układzie krzaków mi powyskakiwały. Dodatkowo 100% udziałów ma w nich firma czeska, chyba siedząca gdzieś w Luxemburgu tak w ogóle. Porobili myki ze zmianami nazw firmy i likwidacjami jednych i zakładaniu innych pod tym samym adresem. Dlaczego?

Piotr

zabawna firma, asystentowi biegłego rewidenta oferują 2000-2500 zł ......... brutto! To ci dopiero!

Maciek

Do niedawna Baker Tilly

Zostaw opinię o Crowe Horwath - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crowe Horwath