Opinie o Crowe Horwath w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Crowe Horwath. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Crowe Horwath o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crowe Horwath w Wrocław

Iglina Nowy wpis

Szkoda, że nie potrafią dać znać, że się ktoś nie dostal. To jest bardzo nieprofesjonalne, że firma nie informuje o negatywnym zakończeniu rekrutacji. Wystarczyłby mail i człowiek by wiedział co dalej ma robić.

Ania Nowy wpis

Przepracowałam w firmie 2 lata na stanowisku asystentki oraz starszej asystentki. Na plus: -miła atmosfera, w zespole były same dziewczyny, panowała koleżanska atmosfera, -wyrozumiałe szefowe, -spokojny tryb pracy, która można było sobie poukładać na cały miesiąc, nie było żadnych urgent caseow, -cykliczne szkolenia, -lokalizacja, Na minus: -niezbyt jasna ścieżka kariery, -brak miejsca do odpoczynku, jedynie kuchnia z 2 stolikami dla ok. 40osob, dodatkowo wiecznie brakowało kawy, -brak benefitow, premii świątecznych i wakacyjnych, bardzo drogi multisport.

Bartek Nowy wpis

Pracowałem w IT we wrocławskim biurze przez ponad 3 lata. Ogólnie zespół jak najbardziej jest ok. Menedżer zespołu IT service desk bardzo w porządku - tak długo, jak Ty byłeś również w porządku wobec niego i zespołu. Atmosfera mocno nieformalna i "luźna". Reszta pracowników również w większości bezproblemowa. Czemu tam już nie pracuję? Wysokość wynagrodzenia i brak pomysłu na dalsza "drogę" w firmie. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w miłej atmosferze - polecam. Jeśli kluczowym czynnikiem jest wysokość zarobków - idź gdzie indziej.

Mariusz Nowy wpis

Czy ktoś z Was pracuje może, bądź pracował w firmie Crowe Horwath? Jeśli tak, bardzo proszę o podzielenie się z innymi użytkownikami opiniami. Jaka panuje atmosfera? Czy firma daje umowę o pracę od pierwszego dnia? Ile czasu trwa okres próbny. Czekam na opinie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Crowe Horwath? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Mariusz

Znalazłem kilka ofert pracy udostępnionych przez Crowe Horwath: http://www.crowehorwath.net/PL/careers/Oferty_pracy.aspx Ktoś może się wypowiedzieć o procesie rekrutacji w firmie? Jak wygląda, czy jest jeden etap czy więcej? Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Aga
@Mariusz

To dawne Baker Tilly - poczytaj sobie o tej firmie to zobaczysz jak tam jest....

Zainteresowana

Sprawdziłam na mojepaństwo po KRS i powiązaniach, bo szumna angielska nazwa nie zapowiada polskiego Janusza i Haliny biznesu, jakieś firmy w układzie krzaków mi powyskakiwały. Dodatkowo 100% udziałów ma w nich firma czeska, chyba siedząca gdzieś w Luxemburgu tak w ogóle. Porobili myki ze zmianami nazw firmy i likwidacjami jednych i zakładaniu innych pod tym samym adresem. Dlaczego?

zabawna firma, asystentowi biegłego rewidenta oferują 2000-2500 zł ......... brutto! To ci dopiero!

Maciek

Do niedawna Baker Tilly

Zostaw merytoryczną opinię o Crowe Horwath - Wrocław

• Jak się pracuje w Crowe Horwath?

Zobacz opinie na temat firmy Crowe Horwath tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Crowe Horwath