Crowe Horwath

Wrocław

Opinie o Crowe Horwath

Zainteresowana

Sprawdziłam na mojepaństwo po KRS i powiązaniach, bo szumna angielska nazwa nie zapowiada polskiego Janusza i Haliny biznesu, jakieś firmy w układzie krzaków mi powyskakiwały. Dodatkowo 100% udziałów ma w nich firma czeska, chyba siedząca gdzieś w Luxemburgu tak w ogóle. Porobili myki ze zmianami nazw firmy i likwidacjami jednych i zakładaniu innych pod tym samym adresem. Dlaczego?

Piotr

zabawna firma, asystentowi biegłego rewidenta oferują 2000-2500 zł ......... brutto! To ci dopiero!

Maciek

Do niedawna Baker Tilly

Zostaw opinię o Crowe Horwath - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Crowe Horwath