THERMOUNIVERSAL Adrian Bruger

Skierniewice

Opinie o THERMOUNIVERSAL Adrian Bruger

Marcin

Również nie polecam , proszę się dobrze zastanowić nad wyborem tej firmy na przyszłe miejsce do pracy

BudMar

Bsrdzo rzetelni w swoim fachu.Polecam!

Marek Nowicki

Witam, Firma wykonywała u Nas duży projekt.Labolatorium inVitro z komorami chłodniczymi oraz instalacją klimatyzacji. Wykonali to bardzo rzetelnie i fachowo, obecnie prowadzą u Nas serwis.Zdecydowanie godni Polecenia. Pozdrawiam

xyz

Ta firma to jakaś porażka , atmosfera nie do zniesienia , a sam właściciel ....nie skomentuję Klientów kręcą na materiałach , pensji na czas nie ma. Nie przestrzegają zasad bhp sama kombinacja. Odradzam , proszę zwrócić uwagę bo właściciel z tego co się orientuję prowadzi kilka działalności w okolicy.

Zostaw opinię o THERMOUNIVERSAL Adrian Bruger - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THERMOUNIVERSAL Adrian Bruger