2W Technik

Opinie o 2W Technik

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w 2W Technik? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

2w

radzę omijać

yoker
 Opinia

Lipa straszna zatrudniają na działalności jeszcze za śmieszne pieniądze. Firma szuka skończonego frajera. Poza tym produkty do dystrybucji nie robią szału, ceną też nie powalczycie, jednym słowem orka za psie pieniądze

Marek.
 Opinia

Jeśli to 2W z Łodzi to odradzam, paranoja. Zalegają mi od lutego 1500,00 zł. Mało, ale Pan "W" to , osoba o bardzo małym ilorazie inteligencji, " nie czyta zysku dla firmy, kieruje się....???". Jednak w moim przypadku, wiele się nauczyłem. Pozostałem w branży, i pokażę, co to jest sprzedaż. Z tą sprzedażą nie wróże tej firmie przyszłości, pozostaną przy sklepach z lakierami. Pomysły z kosmosu, totalnie oderwani od rzeczywistości ... Kiedyś była to dobra firma, jednak zatrzymała się na latach 90. .......... Są słabi, mają chyba problem z płynnością finansową. Dla mnie, to oszuści.

Tak13Nie

Zostaw opinię o 2W Technik - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2W Technik

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.