2W Technik
2 2 4 5 1
Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w 2W Technik? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

2w Nowy wpis

radzę omijać

yoker Nowy wpis

Lipa straszna zatrudniają na działalności jeszcze za śmieszne pieniądze. Firma szuka skończonego frajera. Poza tym produkty do dystrybucji nie robią szału, ceną też nie powalczycie, jednym słowem orka za psie pieniądze

Marek.

Jeśli to 2W z Łodzi to odradzam, paranoja. Zalegają mi od lutego 1500,00 zł. Mało, ale Pan "W" to , osoba o bardzo małym ilorazie inteligencji, " nie czyta zysku dla firmy, kieruje się....???". Jednak w moim przypadku, wiele się nauczyłem. Pozostałem w branży, i pokażę, co to jest sprzedaż. Z tą sprzedażą nie wróże tej firmie przyszłości, pozostaną przy sklepach z lakierami. Pomysły z kosmosu, totalnie oderwani od rzeczywistości ... Kiedyś była to dobra firma, jednak zatrzymała się na latach 90. .......... Są słabi, mają chyba problem z płynnością finansową. Dla mnie, to oszuści.

Tak13Nie

Zostaw opinię o 2W Technik - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie