2W Technik

Opinie o 2W Technik

2w

radzę omijać

yoker

Lipa straszna zatrudniają na działalności jeszcze za śmieszne pieniądze. Firma szuka skończonego frajera. Poza tym produkty do dystrybucji nie robią szału, ceną też nie powalczycie, jednym słowem orka za psie pieniądze

Marek.

Jeśli to 2W z Łodzi to odradzam, paranoja. Zalegają mi od lutego 1500,00 zł. Mało, ale Pan "W" to , osoba o bardzo małym ilorazie inteligencji, " nie czyta zysku dla firmy, kieruje się....???". Jednak w moim przypadku, wiele się nauczyłem. Pozostałem w branży, i pokażę, co to jest sprzedaż. Z tą sprzedażą nie wróże tej firmie przyszłości, pozostaną przy sklepach z lakierami. Pomysły z kosmosu, totalnie oderwani od rzeczywistości ... Kiedyś była to dobra firma, jednak zatrzymała się na latach 90. .......... Są słabi, mają chyba problem z płynnością finansową. Dla mnie, to oszuści.

Zostaw opinię o 2W Technik - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2W Technik