Hurtownia Spożywcza Lech ul. Magazynowa 4

Opinie o Hurtownia Spożywcza Lech ul. Magazynowa 4

wąs

Dno kompletne. Właściciel to zwykły prosty cham i kręt. Ludzie zmieniają się tam jak w kalejdoskopie, Ogólnie "firma" syf i smród.Polecam dla lubiących być pomiatanymi bez jakiegokolwiek szacunku. Acha no i najważniejsze opędzanie jednym etatem kilku stanowisk to norma, naciąganie godzin pracy do max. to też norma i zapomnijcie o tym , ze dostaniecie za nie pieniądze. Tak więc jak nie szkoda Ci zdrowia tego psychicznego również, to idealne miejsce dla Ciebie.

Adam
@wąs 12.05.2017 17:13

Poszukują kierownika hurtowni bo pojawiło się ogłoszenie. W jakich godzinach jest tam praca i wiadomo jakie warunki na tym stanowisku?

Zostaw opinię o Hurtownia Spożywcza Lech ul. Magazynowa 4 - Kielce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Spożywcza Lech ul. Magazynowa 4