Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Za Granicą- Imperial

Koszalin

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Za Granicą- Imperial

Opinie o Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Za Granicą- Imperial

Iwona

@Julie a czy w ankiecie była informacja o karze za niezdecydowanie się na zatrudnienie? Jeżeli nie podpisałaś żadnego pisma, gdzie była taka informacja to Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Za Granicą- Imperial nie może żądać od Ciebie tej kary. Może skontaktuj się z tą agencja i spróbuj to wyjaśnić.

Julie

Nie podali warunków zatrudnienia, najpier kazali wypełnić aplikacje. Po wypełnieniu aplikacji i rozmowie z pracodawcą, warunki zatrudnienia okazały się nie korzystne, co spowodowało rezygnację z pracy. Po jakimś czasie do domu przyszło pismo z kancelarii prawnej z wezwaniem do zapłaty 2 tyś zł kary

Luiza

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Piotr

Może ktoś słyszał jak się z agencją pracuje za granicą?

Adamantium

Czytajcie uwaznie bo po kliknieciu i zaakceptowaniu regulaminu nie ma juz odwrotu.A za rezygnacje z ich uslug moga Was ukarac kara 2000 zl .Nie polecam

Iwona

Na naszym forum aktualnie brak opinii na temat współpracy z Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Za Granicą- Imperial. Może jednak ktoś chciałby napisać, jak ocenia tego pracodawcę? Czy zapewnia on dojazd i zakwaterowanie w miejscu pracy? Aktualne oferty znaleźć można na stronie internetowej: http://www.imperial.org.pl/

Zostaw opinię o Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Za Granicą- Imperial - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Za Granicą- Imperial