Marea studio
counter
3 3 5 5 1
Aneta Nowy wpis

A to kto obgadywał pracowników ? Były jakieś problemy z plotkami?

Daria Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

KK Nowy wpis

Też odradzam pracę w salonie. 1. Place są strasznie niskie. 2.Obgadywanie pracowników było jak najbardziej. 3. Kręcenie też było. Np, kasa fiskalna, drukowanie paragonów, manipulacja podatkami:) Przykład 2. Umowa pracowników Podana jedna kwota, płacone inne. Zgadnij dla czego :) 4. Pip praca ponad godzinami, nie chodzi tu o 30 min, tylko o min. 40-60 h. 5. Brak miłej atmosfery w pracy. Ale to już na tle wszystkiego wyżej napisanego chyba nie gra żadnej roli.

IP Nowy wpis

Dzień Dobry! Jestem współwłaścicielką Marea Studio i chciałabym się ustosunkować do wpisu powyżej. Pani Katarzyno K. bardzo proszę o nierozpowszechnianie fałszywych opinii na nasz temat. 1) Szefowa chodzi od pracownika do pracownika i kazdego obgaduje , na kazdego zawsze znajdzie cos zlego ( lub jak w wiekszosci przypadkow cos wymysli ) jest bardzo falszywa ! Moja odpowiedz: Bardzo szanuję lojalnych i pracowitych Pracowników. Nie przypominam sobie, abym obgadywała w Pani towarzystwie kogokolwiek. Nawet jeśli miałabym taki zamiar to na pewno nie mówiłabym o tym z Panią. 2) Nie mozna od nich uzyskac umowy. Moja odpowiedz: Dostała Pani umowę natychmiast po ustaleniu, że będzie Pani z nami współpracować. Niestety nie mogliśmy się doczekać akceptacji jej treści przez Panią. Mamy maile, które to potwierdzają. Kontrola PIP, którą Pani na nas nasłała potwierdziła powyższe. 3) Pracownicy zmieniali sie jak rekawiczki gdzie w uslugach klient bardzo zwaza na to. Moja odpowiedz: Jak może Pani wiedzieć coś na ten temat, skoro pracowała Pani u nas miesiąc? 4) Unikają kontaktu telefonicznego jak i mailowego gdy dany temat zacznie byc dla nich nie wygodny. Moja odpowiedz: Uzyskała Pani odpowiedzi na wszystkie swoje maile. Jeśli nie mogliśmy odebrać telefonu oddzwanialiśmy. 5) Mieli juz kontrole z inspekcji pracy ale okazuje sie ze to dalej za malo by byli normalnymi , uczciwymi pracodawcami . Zakaz konkurencji w umowie , wszystko ok ale kwota zabezpieczenia jest wzieta z kosmosu bo az 10tys. ! Moja odpowiedz: Bardzo dziękuję za kontrole z PIP. Przeszliśmy ją pozytywnie. 6) Oboje z szefem na kazdym kroku kreaca i mącą. Moja odpowiedz: Proszę o jakieś przykłady kręcenia i mącenia. Może Pani powinna napisać o tym, że nie odwiesiła Pani działalności gospodarczej, tak jak Pani zadeklarowała i oszukiwała nas w tej sprawie. 7) Osoby z ukrainy nie dostawaly kart pobytu przez brak umowy Moja odpowiedz: Bezinteresownie nasza Asystentka poświęcała swój czas w godzinach pracy na pomoc w Urzędach dla osób z Ukrainy, które były zainteresowane pracę w naszym salonie. Złożyliśmy również dla nich zaproszenie i deklarację , że chcemy je zatrudnić. Osoby te miały zagwarantowaną umowę w przypadku pozytywnego rozpatrzenia przez urząd. Bardzo proszę o przyjrzenie się własnej osobie. Dzwoniłam do Klientek, które Pani przyjęła i twierdziły, że miała Pani minę jakby została z krzyża zdjęta, że musi pracować. Wiecznie słyszeliśmy, że jest Pani zmęczona, chociaż miała Pani jeden zapis lub zero w ciągu dnia. Skontaktowali się z nami dwaj właściciele salonów w których Pani pracowała i usłyszałam: osoba bardzo konfliktowa, mało empatyczna, nie nadająca się do pracy z Klientem. Odradzano nam współprace z Panią, twierdząc że podobne problemy mieli z Panią jak my w tej chwili. My jednak chcieliśmy dać Pani szansę i nie do końca wierzyliśmy w te opinie. Wysłaliśmy Panią na szkolenie, za które nie zwróciła nam Pani pieniędzy. Rachunek za pracę został w całości zapłacony, bez żadnych potrąceń. Zrezygnowaliśmy ze współpracy m.in. dlatego, że nie mogliśmy być nigdy pewni, czy Pani przyjdzie danego dnia do salonu, czy nie. Zdarzyło się, że Pani nie pojawiła się w pracy. Finansowo i wizerunkowo wyszliśmy na tej współpracy jak Zabłocki na mydle. Proszę jeszcze raz nie pisać nieprawdziwych rzeczy na nasz temat i nie obrażać nas

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nie nie nie !!! Odradzam ! Jesli ktos chce miec normalne warunki pracy , umowe , normalne szefostwo ktore bedzie docenialo swoich pracownikow i pieniazki jakie sie naleza to nie polecam tego miejsca bo tam sie tego nie znajdzie ! Szefowa chodzi od pracownika do pracownika i kazdego obgaduje , na kazdego zawsze znajdzie cos zlego ( lub jak w wiekszosci przypadkow cos wymysli ) jest bardzo falszywa ! Nie mozna od nich uzyskac umowy . Pracownicy zmieniali sie jak rekawiczki gdzie w uslugach klient bardzo zwaza na to . Unikaja kontaku telefonicznego jak i mailowego gdy dany temat zacznie byc dla nich nie wygodny . Mieli juz kontrole z inspekcji pracy ale okazuje sie ze to dalej za malo by byli normalnymi , uczciwymi pracodawcami . Zakaz konkurencji w umowie , wszystko ok ale kwota zabezpieczenia jest wzieta z kosmosu bo az 10tys. ! Oboje z szefem na kazdym kroku kreaca i mącą. Osoby z ukrainy nie dostawaly kart pobytu przez brak umowy. Bardzo odradzam . I uwaga bo chca otwierac 2 salon !

Zostaw merytoryczną opinię o Marea studio - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marea studio