Multirobotyka

Bielsko-Biała

Opinie o Multirobotyka

Byly

Nie ma pieniedzy na zaległe wyplaty. Nawet nie odbierają tel. Oszuści . Adresy zmienili i myślą ze wszystko ok.

Bez pieniędzy przez multi

Dajcie znać jak będą mieli pieniądze na zalegle wypłaty.

Jurek

On
@Jurek 03.09.2017 18:15
Praca jak każda inna. Szału nie ma, ale jest znośna. Specjaliści tacy jak konstruktorzy czy automatycy to mają dobrze w Multi....

Szału nie ma, wypłat też nie ma...

Marek

Polecam praca ok.

Jan

W Bielsku Multirobotyka ma trzeci największy zakład. Rajcza i Łodygowice dalej działają.

JKM

Widzę próba nowego otwarcia. Do wiadomości niedoinformowanych polecam poczytać opinie o zakładach w Łodygowicach i Rajczy - są trochę bardziej obiektywne niż te tutaj pisane przez dyrekcję. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1036095 http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1030140

Paweł

Pracuję w Multi. Mi najbardziej pasuje atmosfera i ludzie. Firma to przede wszystkim ludzie. Polecam

Szymon

Ja także polecam. Praca nie jest ciężka. Przełożeni nawet w miarę. Ludziska w porządku. Polecam.

Paweł

Dla mnie praca jest OK. Fajna nowa hala. Warunki OK.

Jaś

Ja jestem zadowolony polecam. Pracuję od pół roku.

Mariusz

Także polecam. Nowa hala, nowe biura. Nowe maszyny CNC.

Zbycho

Zgadza się praca jest ciekawa. Zarówno skręcanie, rozkręcanie jak i montowanie różnych elementów w narzędziach, maszynach i robotach. Polecam, pracuję od 4 miesięcy.

Technik

Pracuję od 8 miesięcy. Praca różnorodna i zajmująca uwagę. Jestem z Niej zadowolony bo szybko mi ucieka czas jak jestem w pracy. Social ok. Atmosfera dobra. Polecam

Zostaw opinię o Multirobotyka - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multirobotyka