Picodi SA

Kraków

Opinie o Picodi SA

Nick

Najgorsza firma pod kątem rozwoju i zarządzania w jakiej pracowałem. Najwięcej "polityki" co równoznaczne jest z mega niskim poziomem szczerości i ogółem buduje obraz niesprawiedliwego działania. Kasa ok. Biuro fajne. Duża rotacja. Nie polecam.

Zespół pełen serdecznych, pomocnych i niezepsutych ludzi. To absolutnie największy plus Picodi. Nie ma tu wyścigu szczurów. Firma wciąż się rozwija dlatego na nudę nie można narzekać. Wypłaty zawsze na czas! Biuro po remoncie, ciekawie urządzone.

Onko

Spoko - dużo się dzieje. Firma raczej dynamiczna - zespół super - najbardziej zgrany z wszystkich z jakimi pracowałem. Dobry sprzęt dają o okresie próbnym.

Magnus

Fajny zespół, młodzi ludzie, sporo zaczyna od stażu ale potem zostaje na dłużej. Ludzie są z całego świata i to jest super. Pensje jak to wszędzie - zależy od działu.

mcron

Szukam opinii jak tam jest w dziale IT?

itguy
@mcron 28.06.2017 01:04
Szukam opinii jak tam jest w dziale IT?

bardzo korpo a niby sie jako startup sprzedaja ale to sciema, bez luznej kreatywnej atmosfery, duzo jakiejs wewnetrznej polityki, firma pomyłka

Anonim

Płace są ok, wiadomo zależnie od działu, stanowiska i tego co wynegocjujesz. Młody fajny zaspół, przełożeni to różnie - też zależy od działu. Szkoda tylko, że taka rotacja duża, bo czasem są zwolnienia ale jednak więcej ludzi rezygnuje.

Acetylen

Z plusów to na bank ludzie, a konkretnie zespół. Z minusów to wynagrodzenia, brak szacunku do pracownika i w sumie przeciętne płace. Jeszcze praktycznie zero możliwości rozwoju, więc pracę bym polecił tylko na start jeśli, ktoś zaczyna dopiero karierę i nie ma zamiaru długo tam zostawać.

Qoolka

Biuro przeciętne, ciasny open space, ludzie i klimat rzeczywiście fajny. Managerowie słabo ale zależy od działu. Dużo haosu w zarządzaniu. Spora rotacja. Mało transparencji. Fajne imprezy firmowe. Wypłaty zawsze na czas.

Gościu

Fajna firma - młodzi ludzie i spoko atmosfera. Można się dużo nauczyć o e-commerce i marketingu. I mają ładne biuro :)

Meg

Szukam jakichś rzetelnych opinii nt. tej firmy , są z Krakowa, wcześniej nazwyali się International Coupons albo kodyrabatowe.pl.

Zostaw opinię o Picodi SA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Picodi SA