NSR Nowoczesne Salony Rowerowe

Polkowice

NSR Nowoczesne Salony Rowerowe
4 6

Opinie o NSR Nowoczesne Salony Rowerowe

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w NSR Nowoczesne Salony Rowerowe. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Sherlock

Jestem zadowolony z zakupu. Polecam.

Były murzyn

ODRADZAM JAKIEGOKOLWIEK KONTAKTU! Właściciel to typowy janusz-prywaciarz. Po -średnio- 10 latach pracy dalej zarobki w okolicach 2tyś zł. Za podwyżki uważał wzrost płacy minimalnej. Lokale obsadzone kamerami, podsłuchami, pracownicy są inwigilowani przez całą zmianę. Prócz obowiązków wynikających z umowy każe robić wszystko - od budowlanki po niańczenie dzieci. Praca ponad godzinowe normy tygodniowe dodatkowo rozliczane "pod stołem". Godzinami można wymieniać. Na szczęście cała 6 osobowa ekipa odeszła w tym samym momencie i prywaciarz został z go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Nie pozdrawiam.

Szef
@Były murzyn 27.04.2017 17:51

Panie Marcinie pana opinia jest nieprawdziwa i bezzasadna. Kamery są dla bezpieczeństwa personelu jak i właściciela przed kradzieżą i innymi dziwnymi wydażeniami. Kradzież rękawiczek z mojego sklepu przez pana która jest na nagraniach udowodniła słuszność ich zamontowaniu. Proszę nie wypisywać bzdór i próbować szkodzić mojej firmie bo będę zmuszony zareagować w tej sprawie. Właściciel Daniel Szczepaniak.

Zostaw opinię o NSR Nowoczesne Salony Rowerowe - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NSR Nowoczesne Salony Rowerowe