VERIVA PERSONAL CARE

Liberec

Opinie o VERIVA PERSONAL CARE

VERIVA personal care s.r.o.

Polityka dodatkow premii ktòre Veriva przyznaje polegają na tym aby przyznać je pracownikom którzy pracuja zgodnie z umowa jaka podpisali. BENEFIT (PREMIA) =dla pracownikòw Verivy -nie daje ją fabryka ale przyznaje ją pośrednik Veriva i wypłaca ze swojej prowizji jako bonus dodatek.Na te bonusy nie ma żadnego nakazu. Zaden pośrednik w Czechach takich premii nie wypłaca nie stosuje. BENEFITY VERIVA = dodatki Veriva = dodaje na dojazdy 100kc za jeden przepracowany dzień lub na mieszkanie w hotelu pracowniczym za jeden przepracowany dzień. Dopoki pracownik w danym miesiącu ma nie zgloszone chorobowe , niechodzi do pracy albo nieprzestrzega 2 miesieczny okres wypowiedzenia = swoim zachowaniem nieprzestrzega zasad zawartych w umowie ( łamie zasady) temu żadne dodatki premi nie będą wypłacone !Autorzy anonimowych wypowiedzi i komentarzy ktòrzy myśla że za takie zapytania a podważanie i oskarzenia dostaną taką samą premie jak czlowiek ktory chodzi cały miesiac do pracy to sie mylą.Tak to na szczęście nie funkcjonuje i stoimy za tymi ludzmi ktorzy myślą poważnie o pracy.Dnia 16.8.2016 agencja pośrednictwa Veriva przszła kontrole z urzędu pracy w czechach która w efekcie zakonczyła sie na 100% perfekcyjna. Kazdy zainteresowany może otrzymać do wglądu certyfikat z tej kontroli na recepcji agentury Veriva.Dziekujemy i cieszymy sie z następnych nowych i zadowolonych klientòw. Veronika Hrdličková Head of Project VERIVA personal care s.r.o. Soukenné nám. 157/8 460 01 Liberec

Krzys

Wszystko w jak najlepszym porządku. Wypłaca zgadza sie. Wszystko zgodne z umową. Warunki pracy tak jak na rozmowie wstępnej. Komunikacja bardzo dobra. Szybkie rozwiązanie jakichkolwiek wątpliwości . Polecam !

Ja tam jestem zadowolony, bo pracę znaleźli mi szybko. Byłemu pracownikowi chyba nie wyszło i z nudów pisze takie komentarze wypłaty są jak najbardziej ok.

paparuch

To prawda jedno wielkie oszustwo. Obiecują 3 tysiące wypłaty a dostajesz 2 tys. Ja się pytam gdzie ten 1 tysiąc? Chyba córeczka szefowej wciągnęła nosem. Faktycznie jak kończysz z nimi współpracę to zedrą z Ciebie skórę!!!!!! Warunki pracy ogólnie jeden wielki smród gumy, toksyczne opary po tygodniu pracy dusisz się w nocy, cały czas chce Ci się pić i nie możesz ugasić pragnienia, japoński system pracy w wyniku którego masz tak naprawdę 1 dzień wolnego a 6 dni pracujesz. Porażka totalna. Nie ma co sobie głowy zawracać i tracić czas żeby się przekonać o tym na własnej skórze.

UWAGA!!!Ostrzezenie!!!Czeska firma zatrudniajaca polakow w miescie Liberec i Jabloniec nad Nisou TO OSZUSCI!!!!Na poczatku wszystko pieknie ladnie,dziewczyny usmiechniete,przyjazna atmosfera. Po chwili sie okaze ze wszystko do piekna gra.Okradaja ludzi na pieniadze.Wypłaty sie nie zgadzaja,problem z zaliczkami,komunikacja na zerowym poziomie.AMATORZY i w dodatku OSZUSCI. Kazdy kto konczy prace zostaje dodatkowo okradziony,sciagaja cala kwote za hotel albo obiecane pieniadze za dojazdy.

Luśka
@pracownik 28.05.2017 20:24
Zgadasza sie!!Oszusci!!Trzeba placic za hotel a obiecuja za darmo.Wyplaty sie nie zgadzaja,problem z zaliczkami,zerowa komunika...

W końcu ktos sie weźmie za te Agenturę i cos zrobi. A panie skończą pracując w jakimś Markecie i na pewno nie jako kasjerki bo tam tez cie oskubia wydając resztę!

Jasiek
@pracownik 21.04.2017 21:38

Ja jakos nie mam takich problemòw z tą firma

Zostaw opinię o VERIVA PERSONAL CARE - Liberec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VERIVA PERSONAL CARE