Opinie o INTER CAR GLIWICE CHORZOWSKA w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy INTER CAR GLIWICE CHORZOWSKA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie INTER CAR GLIWICE CHORZOWSKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER CAR GLIWICE CHORZOWSKA w Gliwice

Tomek Nowy wpis

Chyba trzeba powiadomić odpowiednie instytucje za uporczywe łamanie prawa. Zaczniemy od PIP-u, inspektor. BHP, administrację skarbową. Może później będzie lepiej po takich odwiedzinach.

Michał nemezis Damiana Nowy wpis

Pracowałem na tym magazynie około półtora roku więc z chęcią podzielę się warunkami panującymi w firmie. Na wstępię poruszę kolesiostwo które jest na każdym kroku przez kierownika Damiana jedni tam zarabiają około 4500-5000zł, ale wiekszość jakoś 3200zł zależne to jest od jakości lizania (usunięte przez administratora) kierownikowi, na każdą prośbę o wyjaśnienie uwagi kierownika usłyszy się ,,życie,, ,,bo ja tak mówię,, czy ,,nie dyskutuj,, przy takich odpowiedziach nie trudno jest pojąć że kierownik jest troglodytą. Jeśli oczekujecie premii czy paczek świątecznych muszę was rozczarować, zostaje magazynierom jedynie patrzeć jak urządzają ją sprzedawcom. Spokojnie na pewno na następny dzień poczęstują was resztkami które zostaną, totalny brak kultury osobistej i podejście do ludzi (usunięte przez administratora) W ostatnim czasie została przyznawana premia półroczna, o wysokości której decyduje kierownik Damian, jedni dostali 500 zł drudzy 1500zł. Odradzam komukolwiek współpracy z tą firmą, ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) a zasady bhp na każdym kroku są łamane. Nie ma jakichkolwiek badań wysokościowych, a każą ludziom wspinać się po opony +4 metry w góre, rodo w tej firmie nie instnieje bo każdy jest podpisany imieniem i nazwiskiem przy punktacji którą uzyskał na skanerze pod koniec miesiąca. Trzymać się zdala, będą próbować łapać kogo popadanie bo ciągle ktoś od nich odchodzi, przemiał ludzi wręcz niemożliwy.

Adik19 Nowy wpis

Nie polecam roboty, w sumie kasa słaba, trzy miesiące umowy zlecenia, jeszcze jak kiedyś robiłem był nienormalny kierownik który znęcał się psychicznie nad pracownikami, najgorsza chyba w tym wszystkim o robotę, przez 8 godziny zapieprzasz z wózkiem z Biedronki tam i z powrotem jak (usunięte przez administratora) człowiek potrafi dziennie zrobić między 15 a 20 km. Hala Nie ma klimatyzacji więc W lato jest przewalone, na górnym magazynie można wypocić kilka kilo.

OLEK

NIE POLECAM PRACY TAM...

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o INTER CAR GLIWICE CHORZOWSKA - Gliwice

• Jak się pracuje w INTER CAR GLIWICE CHORZOWSKA?

Zobacz opinie na temat firmy INTER CAR GLIWICE CHORZOWSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTER CAR GLIWICE CHORZOWSKA?

INTER CAR GLIWICE CHORZOWSKA