Margoś Anna Apteka

Sośnicowice

Opinie o Margoś Anna Apteka

ad vocem

ejjj nie przesadzaj...specjalnie to się nie przemęczalaś. I połowy rzeczy które robi technik farmacji nie potrafiłaś

enedue

Najlepszym dowodem na to, że z tą Panią i w jej aptece pracuje się do bani jest fakt, że jej ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników wisi na portalach ogłoszeniowych od jesieni 2016 i jakoś chętnych nie ma... Przez lata zapracowała sobie na opinię w środowisku, która teraz ma swoje efekty.

bzykacz

Każdy ucieka od tej Pani,więc wszystko wiadomo :D

pacjent

A ja lubię tę aptekę bo jest bardzo dobrze zaopatrzona a pracownicy wszystko ci wyjaśnią

Ja tam pracowałam i żałuję, że musiałam zmienić miejsce pracy. Ekipa fajna, pracodawca też w porządku

Zwolniona

niezla sciema po zwolneniu kolejnego pracownika

Zostaw opinię o Margoś Anna Apteka - Sośnicowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Margoś Anna Apteka