AthenA Art. Pracownia Projektowa

AthenA Art. Pracownia Projektowa
1 1

Opinie o AthenA Art. Pracownia Projektowa

baska

nie polecam tej firmy, po studiach zaproponował mi 10 zl/godz człowiekowi który za dwa trzy lata bedzie miał uprawnienia kierownika budowy bez ograniczen?to był zart koles który jak pisze przed nazwiskiem INŻ !!! zdaje sobie sprawę iz nigdy takich uprawnien nie nabędzie jak słyszałem projekty sa robione byle jak i zawozone do podbicia przez osoby uprawnione to zadnego nie ma tam pracownika z uprawnieniami odradzam ta firemkę która bazuje tylko na rolnikach wychodzac z załozenia ze ich mozna ściemniac i nie szanowac ale nie mozna panie własciciel

Zostaw opinię o AthenA Art. Pracownia Projektowa - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AthenA Art. Pracownia Projektowa