Satell-Cad Polska

Opinie o Satell-Cad Polska

Tom

Chłopaki są ok :) dziewczyna też spoko :) Swojaki :) Mili,co najważniejsze zawsze pomogą.

lewy

Robiłem tam niedawno zakupy ,kupiłem GPS Spectra i byłem mile zaskoczony jak można profesjonalnie obsłużyć klienta. Sprzedawca posiada ogromną wiedzę .Obsługa na bardzo wysokim poziomie w porównaniu do konkurencji Pozdrawiam Arek

Zostaw opinię o Satell-Cad Polska - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Satell-Cad Polska