Dorfkrug Egon Leute
counter
1 3 4 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Jaka jest kultura pracy w Dorfkrug Egon Leute? Obowiązuje typowy dress code?

Gall Anonim Nowy wpis

Zgadzam się z komentarzem niżej w 100% totalna katastrofa (usunięte przez administratora)z całego serca nie polecam tego miejsca i radzę omijać szeeeerokim łukiem!

Bartosz Nowy wpis

Niestety ale tacy ludzie jak Egon wciąż jeszcze żyją. Zatrudnia Polaków, Ukraińców, Chorwatów i gardzi nimi z całego serca. Idealnie wpisuje się w kanon dumnego i durnego Niemca - neo, wiadomo. Typowy wieśniak, Janusz biznesu. Praca u niego jest ciężka zarówno fizycznie jak i psychicznie. Zdarza się, że ludzie godzą się na pracę u niego po 12-14h dziennie, bez dnia przerwy przez cały sezon letni. Nie rozumiem absolutnie co nimi kieruje, gdyż pensja jaką płaci jest minimalną krajową w Niemczech, może 10-15% wyższa gdy jesteś "zaufanym". Fakt, że można sobie dorobić latem pracując tam przez miesiąc czy dwa. Pracy jest dużo więc trochę się tego nazbiera ale zupełnie nie polecam. Nie za taką cenę jaką Egon oferuje.

Przykro szczery

Właściciel zatrudnia Polaków, Ukraińców i innych ale dla niego wszyscy pracownicy to tania siła robocza którą gardzi. Zdarza się, że jak mu ktoś nie odpowiada to bez większego powodu wyrzuca go na ulicę (dosłownie - wyrzuca rzeczy tej osoby z pokoju na zewnątrz gdzie może sobie je ta osoba pozbierać i wynieść się natychmiast na ulicę) i nie jest ważne czy ma gdzie przenocować czy coś zjeść, w ciągu godziny znajdzie się bez pracy i schronienia 1000 km od domu nie mówiąc nawet o zapłacie za pracę. Pokoje to prawdziwe nory w których są tylko łóżka dla wielu osób, stół i szafa. Ja w komórce mam lepiej. Egon to jeden z najprawdziwszych niemieckich sk.......w jakie mi niestety przyszło poznać. Ma tam Polkę - Patrycję, prawdziwe polskie g...o, które cię zniszczy łapami Egona gdy jej nadepniesz na odcisk. Ostrzegam przed tym miejscem bo gorzej nie można trafić.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Dorfkrug Egon Leute - Tunau

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dorfkrug Egon Leute