Dorfkrug Egon Leute

Opinie o Dorfkrug Egon Leute

Filtruj opinie po kryteriach:

Gall Anonim
 Opinia

Zgadzam się z komentarzem niżej w 100% totalna katastrofa (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) gorzej trafić nie można egon traktuje ludzi jak służbę człowiek nie ma dla niego żadnej wartości bogaty stary nazista który bawi się ludźmi wybiera sobie z 2 pracowników i mówi im że są "kapo" co oznacza to słowo można sprawdzić w Wikipedii pracując tam człowiek czuje się jak śmieć z całego serca nie polecam tego miejsca i radzę omijać szeeeerokim łukiem!

Bartosz
 Opinia

Niestety ale tacy ludzie jak Egon wciąż jeszcze żyją. Zatrudnia Polaków, Ukraińców, Chorwatów i gardzi nimi z całego serca. Idealnie wpisuje się w kanon dumnego i durnego Niemca - neo, wiadomo. Typowy wieśniak, Janusz biznesu. Praca u niego jest ciężka zarówno fizycznie jak i psychicznie. Zdarza się, że ludzie godzą się na pracę u niego po 12-14h dziennie, bez dnia przerwy przez cały sezon letni. Nie rozumiem absolutnie co nimi kieruje, gdyż pensja jaką płaci jest minimalną krajową w Niemczech, może 10-15% wyższa gdy jesteś "zaufanym". Fakt, że można sobie dorobić latem pracując tam przez miesiąc czy dwa. Pracy jest dużo więc trochę się tego nazbiera ale zupełnie nie polecam. Nie za taką cenę jaką Egon oferuje.

Przykro szczery
 Opinia

Właściciel zatrudnia Polaków, Ukraińców i innych ale dla niego wszyscy pracownicy to tania siła robocza którą gardzi. Zdarza się, że jak mu ktoś nie odpowiada to bez większego powodu wyrzuca go na ulicę (dosłownie - wyrzuca rzeczy tej osoby z pokoju na zewnątrz gdzie może sobie je ta osoba pozbierać i wynieść się natychmiast na ulicę) i nie jest ważne czy ma gdzie przenocować czy coś zjeść, w ciągu godziny znajdzie się bez pracy i schronienia 1000 km od domu nie mówiąc nawet o zapłacie za pracę. Pokoje to prawdziwe nory w których są tylko łóżka dla wielu osób, stół i szafa. Ja w komórce mam lepiej. Egon to jeden z najprawdziwszych niemieckich sk.......w jakie mi niestety przyszło poznać. Ma tam Polkę - Patrycję, prawdziwe polskie g...o, które cię zniszczy łapami Egona gdy jej nadepniesz na odcisk. Ostrzegam przed tym miejscem bo gorzej nie można trafić.

Zostaw opinię o Dorfkrug Egon Leute - Tunau

• Dorfkrug Egon Leute
  • Tunau
Firmy w mieście
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie