Jubira Firma Handlowo-Usługowa Justyna Różycka

Sosnowiec

Opinie o Jubira Firma Handlowo-Usługowa Justyna Różycka

Albert

Już 4 raz korzystam z ich usług. Za każdym razem nie ma problemów. Informują na bieżąco na jakim etapie jest sprawa. A to świadczy o tym, że wkładają dużo pracy i regularnie monitorują przebieg sprawy.

Paweł

Rozliczałem się kilka razy samodzielnie pracując w Niemczech. Zawsze zwrócono mi mniej podatku niż deklarowało rozliczenie. Czasem nawet o połowę mniej. Zacząłem przez firmę pani Różyckiej i jakoś zaczęli wypłacać jak trzeba. Obojętnie czy samodzielnie czy przez firmę trzeba czekać kilka miesięcy, to norma. Zbieranie dokumentów zawsze mnie denerwowało. Jednak polecam rozliczenie przez profesjonalną firmę. Niemcy inaczej do tego podchodzą i jest łatwiej odwołać się.

damian

Działają bardzo sprawnie. Pracownicy sprawnie i kompetentnie obsługują klienta. Ja jestem zadowolony z ich usług. Zgłosiłem się do nich po zwrot i go otrzymałem

Iza

Pierwszy raz korzystałam z usług tej firmy. I z pewnością jeszcze skorzystam. Wszystko odbyło się sprawnie i bez problemów. Indywidualne i miłe podejście do klienta.

Paweł

Fachowa, miła i solidna współpraca. Na zwrot nie czekałem długo. Jestem zadowolony ze współpracy. Jeśli zajdzie potrzeba na pewno skorzystam z usług ponownie

Eryk

Bez zastrzeżeń. Współpraca układa się pozytywnie. Dobry kontakt z klientem oraz odpowiednie podejście. Zwrot otrzymałem w krótkim czasie.

Irena

Otrzymałam zwrot podatku w krótkim czasie. Nie sądziłam, że pójdzie to tak sprawnie. Pracownicy działają szybko, znają się na rzeczy i są mili oraz sympatyczni. Moja współpraca układa się bardzo dobrze. A już trochę korzystam z ich usług.

nhjyu

niestety to prawda ludzie wybierzcie się do nich z prawnikiem,bo czas najwyższy się za nich wziązć skoro pieniążki biorą przed sprawą i nic nie robią w tej sprawie to znaczy że mają was gdzieś,,,,,,,,,----odradzam z całego serca

lolo

odradzam tą firmę,biorą kasę nie wywiązują się z terminów i tak jak wyżej ten sam tekst---nie ma decyzji-OSZUŚCI!!!!!!!

Joanna

Przetrzymują pieniądze nie swoje zamiast przelać na konto a ludzie czekają pewnie mają z tego korzyść chociaż za wszystko i tak nieźle kasują

Wioletta

Złodzieje oszuści kombinatorzy

bprac

Niestety szefowa sama nie zna się na sprawach podatkowych. Nie polecam pracy tam. Zarobki nieadekwatne do włożonej pracy, traktowanie klientów jak za komuny.

biorąc pod uwagę, że każdy pracownik uciekał stamtąd gdzie pieprz rośnie obstawiam, że pierwszą uwagę wystawiła sobie sama szefowa. No cóż jak inni nie chwalą a pracownicy zmianiają się w tempie błyskawicznym to trzeba samemu pisać o sobie.

czlowieku ta firma to jest nieporozumienie biora kase niemala na dodatek przed wyplata natplaty podatku czeka sie w nieskonczonosc a jak dzwonisz to ciagle ten sam tekst niema decyzji prosze czekac ale ile mozna klamia ze dzwonia do niemiec ze ponaglaja ale niewiezcie w to oni poprostu wysylaja papiery i natym sie konczy jak maja kase zaplacona to maja klijeta olanego jest tyle

Zostaw opinię o Jubira Firma Handlowo-Usługowa Justyna Różycka - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jubira Firma Handlowo-Usługowa Justyna Różycka