Firma Handlowo-Usługowa PARTNER na ul. Fabryczna 1 Poznań

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa PARTNER na ul. Fabryczna 1 Poznań

Specjalista ds. E-commerce

Szczerze odradzam firme Partner Piotra Borowicza (a właściwie Doroty Pietruszkiewicz- bo to znajduje się na fakturach)!!! No chyba, że chcesz mieć zatrudnienie na stanowisku Specjalista ds. e-commerce (czy też marketingowiec bo to dla tego pana jedno i to samo) za 1500 zł na rękę, na umowie o pracę i resztę pod stołem. "Biuro" to ZAPLECZE sklepu z drukarkami fiskalnymi, gdzie znajduje się serwis sprzętu fiskalnego (grajdoł ala "męska nora" z plakatem gołej baby na drzwiach wejściowych) + magazyn ze sprzętem + spartański kibel (bo nazwać go toaletą to przesada) bez działającej wody, mydła i czystej klapy sedesowej, ze ścierą w oknie jak na głębokiej prowincji. Jeżeli chcesz tam pracować i się rozwijać na rynku e-commerce to pamiętaj że możesz zapomnieć o spokoju i skupieniu bo metr za sobą masz owy kibel, a widokiem za oknem jest śmietnik na kamienicznym podwórku. Lubisz ciepłą kawę i ciepłe posiłki? Wstrzymaj się bo tu nie ma żadnego aneksu kuchennego wyposażonego chociażby w czajnik i mikrofalówkę lub ekonomiczny piecyk o mini formacie, generalnie brak jakiegokolwiek miejsca do jedzenia. Myślisz, że ktokolwiek w tej firmie będzie chciał Cie szkolić, lub chociażby przedstawić Twoje stanowisko pracy? Na to możesz liczyć !!! HURA !!! Po 3 dniach przychodzenia do firmy pojawia się szef (Borek- Piotr Borowicz) i znajduje na Ciebie czas (uwaga werble........ 15 min!) by wdrożyć Cie w SPRZEDAŻ PRZEZ TELEFON PRODUKTÓW TAKICH JAK KODY LICENCYJNE DO PROGRAMÓW KASOWYCH. Jeżeli właśnie tym zajmuje się człowiek na stanowisku E-commerce lub marketingowiec internetowy to czym zatem jest call center? Hmmm ... generalnie SZOK! Pracodawca-kombinator wymyślił sobie zatrudnienie z Urzędu Pracy by ten opłacał mi staż na stanowisku "servisant kas fiskalnych" by urząd płacił mi 900 zł miesiecznie netto, a on resztę pod stołem ( można by pomyśleć że dobry gość z niego nie? ) Tylko że to Ty masz wpisaną taką przeszłość zawodową w papiery i to Ty musisz iść do Urzędu Pracy w Poznaniu aby się dowiedzieć wszystkiego na ten temat ponieważ Borek Cie tam wyśle tłumacząc ( cytuję ) "BO K**WA NIE MAM CZASU". DRAMAT. Kiedy pojawiły się moje pierwsze wątpliwości co do formy zatrudnienia i stanowiska, postanowił odwołać swój szarlatański plan i legalnie zatrudnić SPECJALISTE DS. E-COMMERCE NA STAWCE 1500 NETTO (no a reszta pod stołem) Zatem jeżeli godzisz się na takie warunki to miłej pracy :) Ja po kilku dniach "próbnych" przychodzenia bez umowy... już się tam więcej nie pojawię. Jeszcze raz odradzam. Pozdrawiam!

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowa PARTNER na ul. Fabryczna 1 Poznań - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa PARTNER na ul. Fabryczna 1 Poznań