Osiedlowe Centrum Stomatologii „Rewadent” Waldemar Wypych

Katowice

Opinie o Osiedlowe Centrum Stomatologii „Rewadent” Waldemar Wypych

xxx

ale nikt tam nie płacił za nic

magda

Wg kodeksu pracy nie ma czegos takiego jak dzien probny bezplatny pracodawca powinnien zaplacic za taki dzien, ale niektorzy pracodawcy sa malo rzetelni i uczciwi w ten sposob maja w zastępstwie darmowa sile robocza...na jakis okres czasu...

kaśka

z resztą można znaleźć w archiwum kolejne nabory

kaśka

Zgadzam się z moją poprzedniczką z tego co wiem to co chwilę tam są prowadzone rekrutacje, ostatnio były prowadzone dwa nabory, wszystkim dziewczynom podziękowali i znów zmienili treść ogłoszenia, niepotrzebne zawracanie głowy

stomatolog

* zakwalifikowana

stomatolog

Szanowna Pani, Spośród kilkuset zgłoszeń wybieramy kilka kandydatek na dzień próbny, o którym Panie są informowane w jaki sposób przebiega takowy dzień i z pełną świadomością się na niego godzą. Natomiast nikt nie zapewnił Pani, że po dniu próbnym zostanie Pani przyjęta do pracy. Jest ogromna konkurencja i firma stara się przyjąć odpowiednio wykwalifikowaną kandydatkę do pracy. Czasem podczas jednej rekrutacji nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego pracownika do naszej firmy. Poza tym jesteśmy dużym gabinetem i nie tylko poszukujemy Asystentek ale także prowadzimy rekrutację na inne stanowiska. Dodatkowo po całkowitym zakończeniu rekrutacji zawsze informujemy Panie, które zostały zaproszone na dzień próbny o decyzji. Nie tylko o tej pozytywnej ale także o tym, że nie została Pani zakfalifikowana.

ala

Uwaga na to Centrum robią ciągle nabór na Asystentkę zapraszają na rozmowę a potem na dzień próbny wykorzystują do robót różnego rodzaju a potem człowiek czeka na telefon i okazuje się że kolejny nabór. Nie dajcie się nabrać!!!

Zostaw opinię o Osiedlowe Centrum Stomatologii „Rewadent” Waldemar Wypych - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osiedlowe Centrum Stomatologii „Rewadent” Waldemar Wypych