Opinie o HRSS AS w Stavanger

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HRSS AS. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HRSS AS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HRSS AS w Stavanger

poszkodowany Nowy wpis

wspolpracuja z T.h.aaaalbertsen oszusci nieszanuja ludzi i ingeruja w zycie prywatne ludzi

Eryk Nowy wpis

Słyszałem, że firma dobrze jest oceniana i ludzie są zadowoleni. Zastanawiam się dlaczego na forum nie ma aktualnych wpisów, podpowie ktoś?

Bartek Nowy wpis

@Rafał Zastanawiam się po co pisać takie oczerniające wpisy? Chyba tylko konkurencja to robi!!

Czy są jakieś zmiany w HRSS AS? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Rafał Nowy wpis

ta firma to jeden wielki przekręt powstała jak nie wypłacili pieniędzy ludziom w hrse sp zoo otworzyli hrss sp z oo a po miesiacu norweski oddzial hrss as ktory dziala jakos ale chyba sami rumuni pracuja dla niego obecnie . Na dzień dzisiejszy wisi mi 53 tyś PLN plus odsetki za prawie 2 lata sprawa niedługo trafi do windykacji

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie HRSS AS? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy GLAZURNIK
Stavanger
ES-PERFEKT
logo firmy Elektryk DSB
Stavanger
Itzu Jobs Polska sp zoo
mineciarz

problem its tom albertsen problem its this company

nastepny oszukany

dokladnie ,co z tym dziadem trzeba zrobic

oszukany

To największy oszust u jakie pracowałem naprawdę nie polecam !!!!

Nowy oszukany

Radzę omijać, tą Firmę !!!!...Firma zmienia ,tylko nazwy od Lino ,lino Solutions, hrss AS i innych w dziejach Historii oszustw Toma H .Albertsen , Ten człowiek specjalizuje się w oszukiwaniu Polaków ,Litwinów , Sporządzenie umowy pod siebie , granie na czasie , Nie płacenie podatku według ustalonej tabeli...,Nie płacenie Feriepenger . Nie polecam tej firmy A w szczególności znajomości z Tom H.Albertsen zakłamany typek z uśmiechem na twarzy oszuka wszystkich bez skrupułów.

oszukany!!!!

UWAGA UWAGA UWAGA HRSS AS to niestety nadal ten sam prezes a teraz w polaczeniu z kumplami.... Klamczuch nadal chce czerpac zyski z polakow nadal ich okłamując ... Uwaga na oferty do firm wspolpracujacych.....gdzie contact person jest Tom H. Albertsen - ludzie si enie zmieniaja a szczegolnie ci co juz bankructwo kosztem ludzi przerabiaja 3 raz!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o HRSS AS - Stavanger

HRSS AS