Edusys/4system/Eduline/Online-skills

Zielona Góra

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Edusys/4system/Eduline/Online-skills
1 1 6 1

Opinie o Edusys/4system/Eduline/Online-skills

Anna

Pracowałam w firmie, Edusys/4system/Eduline/Online-skills jak kto woli bo i tak właścicielem jest ta sama osoba "Prezes" Dariusz D. panuje tam bardzo zła atmosfera pracy. Duża rotacja, co miesiąc ktoś daje wypowiedzenie. Prezes swoje niepowodzenia osobiste uwidacznia na pracownikach i uprawia mobbing. Wyplata oczywiście z opóźnieniem, cokolwiek załatwić to nikt nic nie wie :) praca tam to ostateczność bo płaca minimalna i większość osób pracuje na śmieciówkach lub na działalności.

Zostaw opinię o Edusys/4system/Eduline/Online-skills - Zielona Góra

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edusys/4system/Eduline/Online-skills