Stefpol Stefan Pikor

Opinie o Stefpol Stefan Pikor

Evitka

Panie Stefku,pięknie wytapicerował mi Pan kanapę.Zachęcam Pana do promocji w wersji audio,która polega na tym,że nagrywa Pan na płytkę mini CD (zbieram takie)materiał promocyjny w wersji głosowej.Następnie rozdaje Pan płytki klientom.Powodzenia.Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Stefpol Stefan Pikor - Jasionka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stefpol Stefan Pikor