Opinie o Tertia Gmbh Berlin w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tertia Gmbh Berlin. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tertia Gmbh Berlin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tertia Gmbh Berlin w Szczecin

Kostek Nowy wpis

Czy coś o pracy w firmie podpowiecie? Jest dobrze i dlatego przestaliście zaglądać na forum?

gosc Nowy wpis

Uwaga na Kierownika Andrzeja Wasinera kontakt TELEFONICZNY (+49 15175960606) niezly cwaniaczek, nie dac sie nabrac, nie dac sie oszukac, przestrzegam przed tym ''panem''!!! Jedna wielka lipa, pompa, nie polecam. Ten Pan to zlodziej i oszust !!!!

Ola

Mi i mężowi wlasnie na tą nową ofertę odpowiedzieli. Treść jest ta sama , znowu trzeba przelac kase. Numer telefonu jest inny i inne dane czlowieka.

Daka

Ci oszuści mają już nową ofertę pracy teraz w Hanonower też ciastka na stronie Indeed a to ich e-mail cv@felix-jan.de

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tertia Gmbh Berlin odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

03.03.2017 Paweł.Ja z dziewczyną tez dalismy sie nabrac i wpłacilismy pieniądze. Ale zgłosilismy to na policje. Pieniedzy pewnie nie odzyskamy. Ale może dzieki temu złapią gnoji. Ludzie oszukani zgłaszajcie na policję1!!!!

DQH

Ja również z kumplem wpłaciłem 660zł na poczcie. Wysłałem skany o około 15.00 i dostałem odpowiedź o 16.00 że zaksięgowali kasę co mnie trochę zdziwiło ponieważ wiem że przelewy na poczcie księgowane są około 20.00. W sumie sam nie wiem co mnie podkusiło z gruntu jestem ostrożny, ale ta oferta była naprawdę przygotowana świetnie. Kawal dobrej roboty dla twórców nie ma co. Czy w ogóle istnieje jakakolwiek szansa na odzyskanie tych pieniędzy?

Ireneusz

Nie dawno dostałem telefon od Pani,która też jest poszkodowana. Była w swoim banku złożyć reklamację podając przyczynę na podstawie nie wywiązania się z usługi w tym przypadku (opłata za mieszkanie) dostała informacje zwrotną że pieniądze dostanie z powrotem. Poprostu idzie ta transakcja między bankami, koszt transakcji ponosimy sami.

@Ireneusz

No i oczywiście zglosilismy na policje

ALIBABA
@Ireneusz

Jaki bank zwraca pieniądze za to, że nierozważnie robisz przelewy??

Ireneusz Nowy wpis
@ALIBABA

Wystarczy że przelew był wykonywany z karty kredytowej a ona jest ubezpieczona przecież.

ALIBABA Nowy wpis
@Ireneusz

a widzisz o karcie nie wspomniałeś :) a z drugiej strony nie żal mi ludzi, którzy wpłacili pieniądze to tak samo jakbym umieścił ogłoszenie, że sprzedam np Mustanga GT za 25 tyś ale wpłać mi najpierw 10 tyś zaliczki abym miał na lawetę a po wpłacie auto dostarczę w ciągu 24 h

agnieszka

też jadę dzisiaj na policję . też w placilam pieniądze

samanta

dobra jedziemy naPolicję powołam się na wasze miasto również jeszcze zadzwonię do adwokata:) pozdrawiam bądzmy dobrej myśli:::)))

Ireneusz

My również z żoną zostaliśmy oszukani wpłaciliśmy kasę nie potrzebnie. Drukuje wszystko i jadę z tym na Policję Tak być nie może. Podaję numer telefonu 733542410 Byśmy mogli załatwić to wspólnie (zbiorowo) Nie może im to ujść na sucho.

Ireneusz

My również z żoną zostaliśmy oszukani wpłaciliśmy kasę nie potrzebnie. Drukuje wszystko i jadę z tym na Policję.

Nowe ogłoszenie tym razem praca we Frankfurcie ta sama treść tylko zmiana firmy i miasta kolejni do oszukania

Lusia

Gdzie jest to nowe ogłoszenie z Frankfurtu?

Kamil

Witam, również z zona wplacilismy kase, jak widac nie potrzebnie.. Prośba do wszystkich, drukujcie cala konwersacje z emaila, dowod wpłaty i numer konta rzekomej firmy i zgloscie to na Policję. Nie moze byc tak że nic im nie zrobia, to jest przestępstwo masowe.

spartakus

Witam wszystkich. Widzialem wiele walkow i to moze byc jeden z nich.Od wielu lat smigam po swiecie i sie poznalo cwaniaczkow. Sledze na biezaco oferty pracy i pamietam ze byla juz podobna oferta tylko ze wykasowano tutaj nazwe miasta poprzednia i wklejono Berlin. Chcecie stracic pieniadze??brak mieszkan???przeciesz tego jest full od hoteli robotniczych po ogloszenia prywatne!.Wysylac komus pieniadze przed zamieszkaniem tam? chcecie to smigajcie...

emilia

Oszusci, to pewne. Zglaszajcie jak najszybciej na police,im woecej ludzi zglosi oszustwo, tym bardziej prawdopodobne ze sie tym zajma, I mniejsza szansa ze okradna innych.

Grzegorz

Dla tych co wpłacili i dla tych co nie wpłacili zgromadżcie dowody wydrukujcie e-maile i zgłaszajcie to na policje im ludzi więcej tym większe prawdopodobieństwo że im się dobiorą do tyłka , a nie jest to ich pierwsze oszustwo , a ludzi oszukanych jest naprawdę dużo.

Karola

Napisałam do nich ze są zwykłymi frajerami którzy naciągaja ludzi to mi odpisali żebym była grzeczna bo mi pizze do domu zamowią. Co za gnoje jeszcze mi tu będą wygrażać. Był ktoś już zgłosić to oszustwo na policje??bo ja się wybieram

@Karola

My też daliśmy się oszukać, zgłosiłaś to na policję? Proszę o kontakt meilowy mysia1990@interia.pl

@Marta

Ja się nie dałam nabrać. Od razu wiedziałam że to wałek jak przeczytałam ze trzeba wpłacić kasę. I dlatego tu pisałam żeby innych ostrzec ale widzę po wpisach ze to nic nie dało bo ludzie powplacali.Podalam linka do strony firmy pod którą się oni podszywali. NIGDY NIE POBIERA SIĘ ŻADNYCH OPŁAT PRZED WYJAZDEM DO PRACY.

@Karola

O większości firm pisze się negatywy. Trudno. Tylko polak potrafi kombinować. Niestety przed samą wpłatą nie sprawdzałam ani tertii ani goworka. Zgłosiłam na policję w moim mieście się trzy oszukane pary znalazły.

Bartek

Nie wpłacajcie żadnej kasy nigdy !!!!!!!!!!!!!bo to oszustwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!wszystkie oferty z wpłatą jakiejkolwiek kasy przed podpisaniem umowy to 99% OSZUSTWO!!!!!!!!!

Joanna

Jak tam mozna ludzi oszukiwac,te osoby sa chyba bez sumienia!

Beata

To jakas masakra niedowiary.

Karola

Byłeś to zgłosić na policji?

Beata

Witam cżytam te wszystkie opinie i jestem w szoku nastawiłam się na tę pracę i się rozczarowałam jutro mija termin wpłaty i nie wiem co zrobić proszę doradźcie coś.

ALIBABA
@Beata

Też dostałem maile zwrotne od tych panów co werbują do pracy w berlinie studiowałem internet kilka godzin, dzwonilem do Berlina i stwierdzam, że nie ma takiego naboru do pracy a co do adresu w Polsce tzn. Warszawa ul. Wronia 12 to sprawdzałem i to jest pustostan a taki adres dostałem teraz w mailu z numerem konta na ktory trzeba wplacic kasę więc stanowczo stwierdzam, ze to LIPA I PRZEKRĘT ale decyzje każdy podejmuje sam

Zostaw merytoryczną opinię o Tertia Gmbh Berlin - Szczecin

Tertia Gmbh Berlin