Agencja Pracy Tymczasowej Fiwa Polska Robert Ksiądz

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Fiwa Polska Robert Ksiądz

Od ostatniej opinii związanej z Agencja Pracy Tymczasowej Fiwa Polska Robert Ksiądz minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Wielki

Jakies opinie na temat tego pracodawcy?

Mietek.
@oszukany!!!! 11.09.2017 14:06

Zgadzam się z tą opinią.Umowa w Niemczech podpisywana ma braki w stronach.Podpisuje się puste kwity .Brak kordynatora lub osoby mówiącej po niemiecku.Nikogo nie obchodzisz.Możesz być włóczony po różnych miejscach.Szukanie haków abyś był policzony po 4,80€/h to domena.Grzebią w rzeczach prywatnych gdy pracujesz .Raj dla pijusów.Szczają,żygają gdzie popadnie.Nie polecam komukolwiek kto szuka dobrej pracy za godziwe wynagrodzenie.

Jakim pracodawcą jest FIWA Polska? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Janusz

https://youtu.be/AqiR7zBsAa8 zobacz ten material a sam sie przekonasz

Marcin

A ja bardzo chętnie się wypowiem gdyż jestem Polskim koordynatorem tyle że nie na jakimś recyklingu tylko przy paczkach kurierskich GLS. I prawda jest taka że Polakom w dużej większości niechce się pracować. Ja pracuje tam od roku czasu i nie było choć raz problemu z kasą. Zaliczki tygodniowe wypłacane w każdy piątek. I nie przez nie wiadomo kogo a przez jednego z właścieli. Jeżeli chodzi o stawkę 4.8 euro to zgadza się ale tylko w momencie kiedy będzie pracownik pijany w miejscu pracy.

xxx

firma jest ok tylko ludziom nie chce sie pracowac

@jub

ODRADZAM PRACĘ W TEJ AGENCJI ,LEKCEWAŻĄ PRACOWNIKA

@jub

ODRADZAM PRACĘ W TEJ AGENCJI ,LEKCEWAŻĄ PRACOWNIKA

Zostaw opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Fiwa Polska Robert Ksiądz - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Fiwa Polska Robert Ksiądz