Agencja Pracy Tymczasowej Fiwa Polska Robert Ksiądz

Dąbrowa Górnicza

Agencja Pracy Tymczasowej Fiwa Polska Robert Ksiądz

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Fiwa Polska Robert Ksiądz

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

Witam czy ktoś pracował Goldenstedt na wózku widłowym przy recynklingu puszek

Łucja

@Nieznajoma92, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Opisz proszę jakie są Twoje doświadczenia z Agencją Pracy Tymczasowej Fiwa Polska. @Xxxx, @Rysiek, czy możecie powiedzieć na jakich stanowiskach pracujecie bądź pracowaliście i jakie warunki zatrudnienia zostały Wam zaproponowane?

anonymous

Witam czy ktoś pracował przez tą agencję na foli i papierów w Wiesbaden Fiwa Robert Ksiadz

Rysiek

Ja rowniez polecam, wlasnie wrocilem i jestem zadowolony. Warunki ok, wszystko zgodnie zaplacone.

Xxxx

Polecam, warunki super,firma wyplacalna

Nieznajoma92

Najgorsza agencja jaka może być kłamią na każdym kroku nie polecam nikomu takiego traktowania gorzej jak (usunięte przez administratora)

Daniel

(usunięte przez administratora) za prace w śmieciach 300 euro nie polecam

Mateusz

Witam lepiej jechać na recykling czy rozładunek i załadunek przesyłek kurierskich ?

Marcin

A ja bardzo chętnie się wypowiem gdyż jestem Polskim koordynatorem tyle że nie na jakimś recyklingu tylko przy paczkach kurierskich GLS. I prawda jest taka że Polakom w dużej większości niechce się pracować. Ja pracuje tam od roku czasu i nie było choć raz problemu z kasą. Zaliczki tygodniowe wypłacane w każdy piątek. I nie przez nie wiadomo kogo a przez jednego z właścieli. Jeżeli chodzi o stawkę 4.8 euro to zgadza się ale tylko w momencie kiedy będzie pracownik pijany w miejscu pracy.

@Egzorcysta 06.05.2018 16:58

bez żartów po 2 dniach chciałeś zaliczkę ? gratuluję wyobraźni. Nie bronię tutaj nikogo bo dopiero planuję wyjazd z tego biura dlatego czytam opinie. Natomiast z tego co sie dowidzialem w biurze to nie ponosi się żadnych kosztów za przejazd z polski do niemiec ( pod warunkiem przepracowania pewnego okresu) a to ważne. Za pierwszym razem tez podobno ubranie robocze ale to jak w większości firm, więc zwyczajnie pewnie na to nawet nie zarobiłeś o zaliczce nie wspominając . to nie koncert życzeń i nikt zwłaszcza na zachodzie nie jest instytucją charytatywną . Pozdrawiam

Łucja

Jestem zainteresowana obecna sytuacją jaka panuje w tej firmie. Jak wyglądają opłaty za nocleg? W jakim standardzie są oferowane kwatery? Również chciałabym zapytać czy praca jest daleko od zamieszkania, dowożą busami? @Martaaa, czy zdecydowałaś się aplikować? @Egzorcysta, nikt nie dostaje umowy w tej firmie? Czy starałeś się to wyjaśnić?

Martaaa

Egzorcysta 06.05.2018 16:58 Jak to wywalają, mają w ofercie też powrót do Polski?

Od ostatniej opinii związanej z Agencja Pracy Tymczasowej Fiwa Polska Robert Ksiądz minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Wielki

Jakies opinie na temat tego pracodawcy?

Mietek.
@oszukany!!!! 11.09.2017 14:06

Zgadzam się z tą opinią.Umowa w Niemczech podpisywana ma braki w stronach.Podpisuje się puste kwity .Brak kordynatora lub osoby mówiącej po niemiecku.Nikogo nie obchodzisz.Możesz być włóczony po różnych miejscach.Szukanie haków abyś był policzony po 4,80€/h to domena.Grzebią w rzeczach prywatnych gdy pracujesz .Raj dla pijusów.Szczają,żygają gdzie popadnie.Nie polecam komukolwiek kto szuka dobrej pracy za godziwe wynagrodzenie.

Jakim pracodawcą jest FIWA Polska? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Janusz

https://youtu.be/AqiR7zBsAa8 zobacz ten material a sam sie przekonasz

xxx

firma jest ok tylko ludziom nie chce sie pracowac

@jub

ODRADZAM PRACĘ W TEJ AGENCJI ,LEKCEWAŻĄ PRACOWNIKA

@jub

ODRADZAM PRACĘ W TEJ AGENCJI ,LEKCEWAŻĄ PRACOWNIKA

Zostaw opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Fiwa Polska Robert Ksiądz - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Fiwa Polska Robert Ksiądz