FIWA Polska

Opinie o FIWA Polska

Janusz

https://youtu.be/AqiR7zBsAa8 zobacz ten material a sam sie przekonasz

Marcin

A ja bardzo chętnie się wypowiem gdyż jestem Polskim koordynatorem tyle że nie na jakimś recyklingu tylko przy paczkach kurierskich GLS. I prawda jest taka że Polakom w dużej większości niechce się pracować. Ja pracuje tam od roku czasu i nie było choć raz problemu z kasą. Zaliczki tygodniowe wypłacane w każdy piątek. I nie przez nie wiadomo kogo a przez jednego z właścieli. Jeżeli chodzi o stawkę 4.8 euro to zgadza się ale tylko w momencie kiedy będzie pracownik pijany w miejscu pracy.

xxx

firma jest ok tylko ludziom nie chce sie pracowac

@jub

ODRADZAM PRACĘ W TEJ AGENCJI ,LEKCEWAŻĄ PRACOWNIKA

@jub

ODRADZAM PRACĘ W TEJ AGENCJI ,LEKCEWAŻĄ PRACOWNIKA

Wielki

Jakies opinie na temat tego pracodawcy?

oszukany!!!!
@Wielki 12.02.2017 20:44

warunki pracy nie do przyjęcia...niejasne reguły zatrudnienia,nie wiadomo na jakich warunkach...niemieckich czy polskich????bez wymaganego nr. podatkowego ?bez listy obecności.rządzi jakiś rusek na miejscu!!!!!nikt go nie widział,ewentualnie słyszał...jacyś goście wypłacają kasę rosyjskojęzyczni...kasa nie zgadza się z wcześniej ustaloną na "gębę" stawką 6€ niby,ale jak chcesz wcześniej zjechać to płacą 4,8 €....szukają dziury w całym aby udupić cię na kasie...ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!PRACA W RECYKLINGU CIĘŻKA ,W KURZU,BEZ MOŻLIWOŚCI PRZEPŁUKANIA WODĄ WYSUSZONEGO GARDŁA(PODOBNO Z PRZYCZYN BHP). POLAKAMI RZĄDZĄ WSZYSCY W KOŁO; TURCY,CHORWACI ,BUŁGARZY I INNEJ MAŚCI SZEREGOWI ROBOTNICY...NIE MA NA MIEJSCU ŻADNEGO POLSKIEGO KOORDYNATORA KTÓRY BRONIŁBY PRAW POLAKÓW ,KTÓRE SĄ NON STOP ŁAMANE W SPOSÓB RAŻĄCY A PRYM W PONIŻANIU POLAKÓW WIEDZIE FACET O AZJATYCKIM WYGLĄDZIE ZWANYM SENDI ....TEN ROBI Z POLAKAMI CO CHCE... UPOKARZA ,PONIŻA,ZABIERA GODZINY TAK JAK MU SIĘ PODOBA I NAWET WYWALA Z PRACY....JESTEŚMY ZDANI NA NIEBYT!!!!A AGENCJA FIWA MA TO W [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] E NAS OSZUKUJĄ ,PONIŻAJĄ ITD.I NIC Z TYM NIE RĄBIĄMOŻNA BY PISAĆ WIĘCEJ !!!!!!unikajcie pracy przez tę agencję!!!!!!

@Mat33 28.02.2017 14:12

Gdzie pan pracuje tzn przy czym? skoro pan tak pozytywnie się wypowiada a opinia poniżej jest druzgocaca na temat pracy i caloksztaltu...

Zostaw opinię o FIWA Polska - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIWA Polska