Kleek

Tychy

Opinie o Kleek

MichalW

Firma z Wielkiej Brytanii. Po dwóch miesiącach pracy rozstaliśmy się, bez wypłaty jakiegokolwiek wynagrodzenia. W podobnej sytuacji jest sporo innych osób. Zapewnienia że długi zostaną uregulowane nie są spełnione juz od roku. Firma jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, a jej kapitał wynosi dokładnie 1 funt (jeśli chciałoby się dochodzić swoich praw w sądzie, to nikt nie zasądzi więcej niż ta kwota). Te informacje jest zweryfikować każdy na podstawie danych spółki w Companies House (https://beta.companieshouse.gov.uk/company/09142664/filing-history). Poza tym sam projekt jest śmieszny, prawdopodobnie jest to jedna z wielu firm służących do wyciągania pieniędzy od naiwnych inwestorów.

Zostaw opinię o Kleek - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kleek