Opinie o BF Dom Inwestycyjny Broker w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BF Dom Inwestycyjny Broker. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BF Dom Inwestycyjny Broker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BF Dom Inwestycyjny Broker w Warszawa

zaczątek

Dla mnie mocny punkt w CV. Przyda się na później. A na razie wszystko układa się mi tu dobrze. Dobry klimat i partnerskie relacje na plus.

Ewa Nowy wpis
@zaczątek

Czy jest szansa na zatrudnienie się w BF na staż? Dajcie znać proszę.

jeol Nowy wpis
@zaczątek

co robią doradzcy w BF? sprzdają głównie inwestycje? ubezpieczenia? kredyty? akcje, giełda?

Czarek Nowy wpis

Dowiem się na tym forum czy firma rekrutuje aktualnie?

Patryk Z Nowy wpis
@Czarek

Tak, jest możliwość przyjęcia nowych pracowników, ponieważ firma rozwija się błyskawicznie i ma ogromne perspektywy. Jeśli jesteś zainteresowany zostaw numer telefonu lub adres e-mail a się z Tobą skontaktujemy. Pozdrawiamy BELL GROUP S A (KRS: 0000793087, NIP: 6751701829, REGON: 382678507)

My name is

Akurat w tej kwestii nie czuję się kompetentny, ale jest na forum grono Doradców, więc to raczej do nich pytanie jak sie tu pracuje ;-) Ale na pewno trzeba rozróżnić dwa pojęcia: - Doradca Inwestycyjny jako posiadacz licencji, - Doradca klienta w doborze produktu. Domyślam się, że będzie znaczna różnica w osiąganych dochodach pomiędzy tymi dwoma grupami. Tym bardziej, że widziałem kilkukrotnie oferty bezpłatnych praktyk dla DI (tak, to nie żart). Ponadto w mojej ocenie wszystko zależy od doświadczenie i kompetencji. Sama licencja daje tylko uprawnienia, a umiejętności trzeba już zdobyć samemu. Oczywiście, zarobki na tzw. start mogą być wyższe niż w innych grupach zawodowych, ale wynika to raczej z faktu ograniczonej podaży osób z licencją. Myślę, że podobnie jak dla MPW, złote czasy dla DI już minęły. Co roku dochodzi kilkudziesięciu nowych Doradców, a jak widać pracy na rynku kapitałowym, aż tak mocno nie przybywa. Teraz aktualnie powstaje kilka nowych TFI, więc będzie szansa na zatrudnienie. Obiło mi się też o uszy planowane rozszerzenie kompetencji DI przez KNF, ale jeśli już uda się coś takiego wprowadzić, to potrwa to co najmniej kilka lat. Tak czy siak Doradca Inwestycyjny to bardzo prestiżowy tytuł, który jest potwierdzeniem ogromnej wiedzy i myślę, że w ten sposób należy go traktować. Wtedy nauka do CFA czy innych, bardzo silnych certyfikatów/licencji/uprawnień będzie dużo prostsza. Wracając do zarobków wystarczy logicznie pomyśleć. Doradca klienta zarobi o wiele wiele więcej. Czy osoba z licencją i kilkuletnim doświadczeniem, odnosząca sukcesy w zarządzaniu portfelem będzie na wolnym rynku warta tyle samo co człowiek od sprzedaży? Pewnie, że nie i w mojej opinii to jest głównym powodem rozbieżności informacji jakie można znaleźć w internecie apropo dochodów.

positive

Taka praca to przyjemność Większość pracowników jako plus na pewno wymieniłbym otwarty sposób komunikacji, ciekawy pomysł i nie narzekam, bo lepiej bym sam tego nie wymyślił. Jeśli chodzi o pracę tutaj, to jak najbardziej jest godna polecenia. Praca dla tak rozpoznawalnej marki to niebywały prestiż. I na tym zalety się nie kończą. Ja to mam wrażenie, że ta firma jest po prostu ludzka. Do większości rzeczy podchodzi się na luzie. Wiadomo, że czasem trzeba się spiąć i wypełnić papiery, ale nie ma przesadnej biurokracji, a atmosfera jest super. Kasa zresztą też. Do tego sporo imprez firmowych ;) Inne firmy powinny wzorować się na tym sposobie zarządzania.

Czy po rozmowie w BF Dom Inwestycyjny Broker rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Stella

Jak ktoś się wkręci, można dużo zarobić. Roboty jest sporo, owszem, ale im więcej, tym więcej można wyciągnąć oczywiście.

Dobre

Doskonały start w branży finansowej Firma oferuję świetny system szkoleń od podstaw w branży finansowej oraz w obsłudze klienta. Praca sama w sobie jest dużym wyzwaniem. Zgadzam się z tym, że kwestia wynagrodzeń jest dość dyskusyjna, bo opiera się na prowizjach, ale tak jest w większości firm świadczących usługi finansowe. Jak się przykładasz i pracujesz solidnie, to można zarobić dobre pieniądze. Atmosfera u mnie panowała akurat bez zarzutu, żadnych spięć z kierownictwem, wszystko do dogadania. I co najważniejsze – multum szkoleń! I to nie takich, żeby je odbębnić, a i tak nic nie wniosą do niczego. Były naprawdę dobrze przygotowane i użyteczne. Myślę, że praca dała mi realną możliwość rozwoju i ogromną dawkę wiedzy, jak komuś zależy na tych rzeczach to jak najbardziej polecam.

Ale pada

Standard wśród branży utrzymany. Przedział płacowy mi odpowiada. Nowy projekt igła. Może nie zbyt wielu gadżetów ale pensje dają uczciwą. Zachęta dla wielu pewnie może tez być luźna atmosfera w zespole.

@Ale pada

Możesz powiedzieć co masz na myśli pisząc "pensja?"? Podstawy brak, prowizję pomniejszają lub nie wypłacają wcale. Umowa tak skonstruowana, że bardziej im się opłaca rotacja, bo jak wywalą kogoś przed wypłatą (mimo wykonanych zadań) znoszą z siebie obowiązek przelania prowizji

maario

Good company to work for and provided necessary support for personal and professional development - good environment and ability to add variety to the daily work. THX

Bliskipokój

Drogi czytelniku, spójrz teraz na te komentarze poniżej. Pomyśl chwilę. Zastanów się. Jesteś inteligentnym człowiekiem, ufam, że więcej o poziomie komunistycznej propagandy sukcesu, ukazującej się w tych moderowanych przez braci komentarzy, nie muszę pisać. ŻAŁOSNE

Karol

Wydaje mi się, że to dobry pracodawca głównie na początek. Co prawda nie wiem jak tam jest na dłuższą metę, bo po pewnym czasie odeszłam, ale słyszałam, że z jakimś większym rozwojem mogą być problemy. Ale na początku ten rozwój jest jednak duży, zwłaszcza pod względem wiedzy, jaką tam można zdobyć. To mi się przydało i na później, więc cieszę się, że się zatrudniłam w tej firmie. Roboty było sporo, bo ta firma wymaga pełnego zaangażowania w wykonywanie obowiązków, zdarzały się też jakieś nadgodziny. Ale coś za coś, pracowałam ciężko, ale przynajmniej dużo się tam nauczyłam.

Firma traktuje przyszłych pracowników jak idiotów, którzy nie rozróżniają pozytywnych komentarzy pisanych w jednym tonie, od prawdziwych opinii, które przychylne nie są.

Nowak

Czytam i sam nie wierzę w to co opisujecie. Same kłamstwa i zmyślone historie. Oczywiście jeżeli ktoś zostaje wywalony z pracy lub nie dostał przedłużenia umowy to chyba normalne, że będzie się wypowiadał negatywnie o wszystkich pracownikach i sytuacjach, w których nie ma się nic do powiedzenia lub przekazania innym. Płace są takie jaka wiedza pracownika. Czym więcej pracujesz tym więcej możesz uzyskać w latach późniejszych. Atmosfera pracy jest taka, jaką sobie sami stworzymy. Pracuję w tej firmie od 1,5 roku i cieszę się ogromnie z możliwości awansu i otwartej kariery zawodowej. Nieudacznicy zwykle są niezadowoleni z byłych pracodawców więc nie dziwią mnie takie wpisy. Polecam to miejsce wszystkim ambitnym i uzdolnionym osobom z poczuciem humoru i otwartą samokrytyką.

inżynier

Plusy: > praca dla dobrej znanej i stabilnej marki > bardzo dobre środowisko pracy w tym biuro > bardzo dobre pieniądze nawet dla juniora > pozytywni ludzie w firmie > praca przy ciekawych projektach > w miarę dobre godziny pracy

moja opinia

W BE EF byłam na stażu i aplikowanie tam to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. W czasie stażu nauczyłam się więcej niż na studiach przez te kilka lat. Teraz już wiem, dlaczego tak głośno w mediach o tym, żeby koniecznie w czasie studiów zdobywać doświadczenie zawodowe. To są dwa zupełnie różne światy. Dlatego bardzo jestem zadowolona z dobrze spędzonego tam czasu i z dobrego wrażenia jakie udało mi się po sobie zostawić po okresie "testowym". Po stażu zaproponowali mi pracę. Czasem trzeba zostawać dłużej, ale akurat to mi nie przeszkadza. Wszystko na początku było dla mnie nowe, choć teraz już po 5 miesiącach na szczęście coraz mniej jest takich rzeczy. Jak dla mnie jest to doskonały start kariery. Ani na wynagrodzenie tutaj narzekać nie można ani na brak atrakcji ;) Mnóstwo możliwości rozwoju i fajni ludzie.

Firma pisze piękne komy :D

Droga firmo, profesjonalna firmo, skoro tak ładnie piszecie opinie o sobie, to może pochwalicie się z jakich źródeł macie bazy kontaktów? a przy okazji dodajcie Waszą interpretacje rodo.

Zadowolony

Fajne podejście do pracownika W tej pracy sporo zależy od nastawienia. Jeśli chcesz odbębnić 8h a później wyłączyć telefon i nie masz ochoty utrzymywać kontaktów z kolegami z pracy - to raczej nie jest praca dla ciebie. Tutaj jest spory nacisk na integrację, firma organizuje różnego typu imprezy, praktycznie tydzień w tydzień jest wyjście, jasne, że nieobowiązkowe, ale można. To że ludzie mają fajne relacje przekłada się na lepszą komunikację a co z tym idzie na lepszą pracę. Jak dla mnie mega fajne rozwiązanie.

Piotrek

Całkiem porządna firma. Na pewno oferują dobre warunki pracy, bo i zarobić można dobrze i ciekawe produkty. I nie ma co ukrywać, to znana marka, więc dobrze mieć ich w swoim CV, to potem bardzo pomaga przy szukaniu innej pracy. Ale generalnie wydaje mi się, że u nich warto się zaczepić nawet na dłużej. To rozwojowe miejsce, gdzie nie stoi się w miejscu, tylko można iść naprzód i zdobywać nowe kompetencje i umiejętności. A minusy każdy znajdzie jak wszędzie. Na pewno nie w necie tylko w realu. Cały czas pracuje w biurze warszawskim to pewnie sie spotkamy. Miłego

Wydaje mi się, że to dobry pracodawca głównie na początek. Co prawda nie wiem jak tam jest na dłuższą metę, bo dopiero zaczęłam. Ale na początku ten rozwój jest jednak duży, zwłaszcza pod względem wiedzy, jaką tam można zdobyć. To mi się przydało i na później, więc cieszę się, że się zatrudniłam w tej firmie. Roboty było sporo, bo ta firma wymaga pełnego zaangażowania w wykonywanie obowiązków, zdarzały się też jakieś nadgodziny. Ale coś za coś, pracuje ciężko, ale przynajmniej dużo się tu uczę.

Moja opinia

Fajna znana firma z sympatyczną atmosferą W zasadzie to co napisałem w tytule oddaje prawie w 100% to co myślę o BF. Wiadomo, że firma jest znana i w branży i ogólnie. Praca w takim miejscu doskonale wygląda w CV (to tak na przyszłość) i daje wielkie możliwości (to tak na "już"). W moim przypadku to była praca na ciekawych projektach (w większości) w fajnej atmosferze (prawie zawsze) i z sympatycznymi ludźmi. Wypłaty jak na branżę dobre.

Ile razy mam powtarzać żeby do mnie nie dzwonić? Co chwilę ktoś gada, że numer ma z bazy banku, że rozmawialiśmy o tym i o tym, (usunięte przez administratora) prawda. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o BF Dom Inwestycyjny Broker - Warszawa

BF Dom Inwestycyjny Broker