Opinie o galeriajubilerska.pl - GALERIAJUBILERSKA.PL ŁUKASZ JOPEK w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Galeriajubilerska.Pl Łukasz Jopek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Galeriajubilerska.Pl Łukasz Jopek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galeriajubilerska.Pl Łukasz Jopek w Bielsko-Biała

Aleksandra Nowy wpis

Po ostatnich wpisach zauważyłam, że pojawiła się jakaś informacja o sporze ma. Czy często pracownicy mają podobne sytuacje z klientami? :/ Widziałam też przy tym z kiedyś taka ofertę dla spawacza laserowego od metali szlachetnych. (jest dość dawna i nie doprecyzowano w niej stawki) Kwota z tego co było napisane wynosiła od najniższej w górę. Czyli ile tak w praktyce?

Zdegustowany

Nie polecam pracy w tej firmie. Wciskanie ludziom kitu pod byle pretekstem

Janusz
@Zdegustowany

Czyli co, towar jest słabej jakości? Co ci nie pasuje?

@Janusz

Też się dowiem o co chodzi bo myślę nad pracą

Klient Nowy wpis
@Zdegustowany

NIE POLECAM! Bizuteria zupełnie inna niż przestawiona na zdjęciu. Jakość złotego pierścionka - fatalna. Podlega uszkodzeniom przy każdej czynności. Nie ma możliwości zwrotu gdyż jest wykonany grawer ze znakiem nieskończoności… który jest zrobiony w sposób nieestetyczny i zahacza o krawędzie pierścionka… koszty wymiany Państwo wyliczyli za dopłatą 165zl, przy czym nowy pierścionek tez ma być wykonany z grawerem, by nie mogli Państwo dokonać zwrotu. Jednym słowem porażka. Kto chce kupić taniej, płaci dwa razy. Stanowczo odradzam januszowską firmę. (usunięte przez administratora) i wodorosty!

Zdegustowany Nowy wpis
@Klient

Edit: sprawa została wyjaśniona. Pracownik zaproponował rozwiązanie sporu, z związku z czym końcowo daje opinie pozytywną

Sylwia Nowy wpis

widzę po wpisach, że nie tylko ja jestem zainteresowana zatrudnieniem się. nie wiem tylko czy pozostali w zakresie bycia sprzedawca mnie zainteresowało dawniejsze ogłoszenie na złotnika. chciałabym sie do tego przyuczyć. wiecie czy obecnie jest tu na to szansa? wzięliby mnie jako osobe bez doświadczenia? na jaki zakres przyuczenia mogłabym się nastawiać i co z wynagrodzeniem za pracę?

Zuzanna

Czy jak mam doświadczenie roczne w sklepie jubilerskim to miałabym szansę się tutaj dostać? Niech się wypowiedzą najlepiej jacyś pracownicy jak to było w ich przypadku :D

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Galeriajubilerska.Pl Łukasz Jopek? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Agata

Dzwoniłam do sklepu, aby zapytać o swoją przesyłkę, pani przez telefon bardzo opryskliwie odpowiedziała, że nie poszuka w systemie mojego numeru zamówienia, po czym się rozłączyła.

Antek

Ten wątek firmy powstał z przeznaczeniem dla pracowników chcących wyrazić opinie o pracy/.

ok.

otrzymałam dzisiaj bransoletkę ,którą zamówiłam.Bransoletka jest śliczna.!!!!

Jakie trzeba mieć wykształcenie ,żeby zacząć prace w tym miejscu ?

Monisia

Warto sprawdzać czy na dobry adres wysyłamy swoje uwagi. To jest forum dla pracowników!

Wanda

Widzę, że jesteś bardzo rozżalona z powodu tej sytuacji. A czy zgłaszałaś to zajście Właścicielowi tej galerii jubilerskiej? W dalszym ciągu nie mamy pojęcia, jakim pracodawcą jest Galeriajubilerska.Pl Łukasz Jopek. Czy zatem znajdzie się tu jakiś jej pracownik, który przedstawiłby tamtejsze warunki pracy. Dostajecie tam samą podstawę, czy również i prowizję od sprzedaży?

Przepraszam za moją opinię. Pani przyjmująca zamówienie okazała się osobą kompetentną , kulturalną i pomocną. Pomimo mojego wzburzenia ( przedświąteczna nerwowość ) wykazała się dużą klasą i zrealizowała moje zamówienie bardzo szybko i profesjonalnie. Duża kultura osobista i cierpliwość . Dziękuję i jeszcze raz przepraszam za słowa, które padły , a nie powinny były. życzę dużo dobrych , kulturalnych klientów :)

@Anna

A zatem to świetnie! Każdemu z Nas może się to przytrafić - zwłaszcza w okresie świątecznym. Kupisz jeszcze coś kiedyś w tej galerii jubilerskiej? Nadal bardzo zachęcam pracowników firmy Galeriajubilerska.Pl do pozostawienia tu swojej opinii. Może poziom wynagrodzenia jest już na tyle wysoki, że warto byłoby tam aplikować? Jak myślicie?

Wanda

Niestety - Twoje stwierdzenie niewiele Nam mówi. Zapewne jesteś klientką tego sklepu. Może zechcesz wyjaśnić, co miałaś poprzednio na myśli? Chętnie poznalibyśmy teraz firmę Galeriajubilerska.Pl Łukasz Jopek z perspektywy tego, jakim jest pracodawcą. Jeśli w związku z powyższym znajdą się tu jacyś obecni, albo byli jej pracownicy, to niech zostawią tu swoją opinię o tym pracodawcy. Może w chwili obecnej poziom wynagrodzenia wzrósł i warto byłoby ubiegać się tam o pracę?

Wanda

Jeśli ktoś z obecnych na forum chciałby spróbować swoich się w branży jubilerskiej, to bardzo dobrze się składa. Na jednym ze znanych portali z różnymi ogłoszeniami zauważyłam, że Galeriajubilerska.Pl zatrudni aktualnie złotnika - projektanta. Bylibyście zainteresowani podjęciem pracy w takim charakterze? Odpowiedzcie w swoich komentarzach.

Johncalestoscalapastos

Nie oceniam innych opinii...wystawiam własną.W dużym skrócie..; pracę w tej firmie zazwyczaj tracą ludzie ,którzy w trakcie przyjmowania się na etat złotnika wygórowali żądania finansowe podpierając się chwalebnymi umiejętnościami jak i gibkością w miejscu pracy, na co pracodawca zawsze daje kredyt zaufania i wypłaca umówione pensje jak i premie co składa się na radosną całość.Problem jednak w tym, iż Ci którzy aktualnie wyrzygują na tym portalu swoje frustracje ani na jotę nie potrafili skonfrontować tak CV jak i swoich aspiracji z możliwościami, a wszak winny być one olbrzymie wedle wcześniejszych zapewnień,nieprawdaż? Zatem skoro szef potrafi się zobligować do ustaleń finansowych, popierając to chęcią zapłaty za USTALONE OBOWIĄZKI, zastanówcie się -Wy anonimowi..- z jakiego powodu wylecieliście z firmy lub sami się zwolniIiście! Prace w galeriajubilerska.pl może otrzymać nawet osoba nie znająca dobrze rzemiosła,oczywiście nie wykwalifikowany ma "mniej" jednak determinacją i umiejętnościami może osiągnąć wiele.Natomiast wykwalifikowany złotnik już na starcie jest doceniany,...gorzej tylko z tymi, którzy ambicji nie mieli, nie ewoluowali bo zostało im jedynie anonimowe pisanie smutnych bzdur w czasie spędzanym na bezrobociu . (usunięte przez administratora)

Mirro

Potwierdzam, najpierw obiecuje się rewelacyjne warunki "ale jak się postara" a potem do maksimum obniża się stawki, żeby robić więcej "to zarobi"... umowa z łaską na ułamek etatu, a robi się pełny z wymuszonymi nadgodzinami. Dziwnie szybko znika złoto ze stanu i pojawiają się duże braki. Szybkość wykonania przedkłada się nad jakość. Nerwowa atmosfera na pracowni, ustawiczna wymiana pracowników.

Jerzy

W dalszym ciągu Wasze wpisy koncentrują się wokół jakości usług świadczonych przez firmę Galeriajubilerska.Pl. Tutaj chodzi jednak o to, by opisywać firmy jako pracodawców. Czy zatem znajdzie się tu obecny albo były pracownik firmy, który podzieliby się z użytkownikami swoją wiedzą na wskazany temat? Może jest tam na tyle dobrze, iż warto aplikować?

Bardzo dobra współpraca, natychmiastowa realizacja zamówienia, bardzo dobry kontakt telefoniczny i e-mail. Polecam.

Jerzy

Ostatni komentarz skupia się na opisaniu firmy Galeriajubilerska.Pl poprzez pryzmat świadczonych przez nią usług. Może jednak znajdzie się na forum osoba, która pracuje albo pracowała w wyżej wymienionej firmie i chce nam coś na ten temat powiedzieć? Jakie warunki zatrudnienia są tam oferowane? Bardzo zachęcam Was do dzielenia się ze sobą aktualnymi informacjami.

Zostaw merytoryczną opinię o Galeriajubilerska.Pl Łukasz Jopek - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Galeriajubilerska.Pl Łukasz Jopek?

Zobacz opinie na temat firmy Galeriajubilerska.Pl Łukasz Jopek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Galeriajubilerska.Pl Łukasz Jopek
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Karpacka 24B lok. 15
    43-300 Bielsko-Biała