Condix Messe

Mrowino

Opinie o Condix Messe

Veni VIdi vici

Nie polecam nikomu! Banda złodziei.Brak szacunku do drugiego człowieka, na umówię najniższa krajowa, kasa pod stołem, warunki pracy straszne. Brak diet, ubezpieczeń. Za to ludzie bywają fajni. Choć i Ci są zwalniani bez powodu lub sami odchodzą. Gdzie jest PIP? Tacy ludzie powinni mieć zakaz prowadzenia działalności. Dożywotnio.

anonymous
@Veni VIdi vici 02.01.2018 18:17

Hej ty kto kolwiek jesteś... Po pierwsze firma jest zaje... a! Ludzie są spoko a szefostwo fenomenalne pomocne i wyrozumiale???? PS. Jesteś debilem ????

Zostaw opinię o Condix Messe - Mrowino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Condix Messe