Condix Messe

Mrowino

Opinie o Condix Messe

Adrian

Firma dno nie płaci ani ludzia ani przewoźnika Koleś ze strachu nie odbiera telefonów Udaje biznesmena a zaległości ma więcej niż włosów A odpisy na komentarze robi on sam jaki to firma nie jest (usunięte przez administratora) Stary ZUS urząd skarbowy Pip wszystko powinieneś mieć

Mateusz
@Adrian 05.04.2018 10:22

Widzę że przedstawiciel firmy kjanpol raczył się wypowiedzieć na temat wynagrodzeń nie znając żadnego pracownika, bezwzględnie będzie to wybitnie pomocna opinia. Faktycznie firma strasznie się piekliła o płatność tyle że nie dostarczyła faktur. Zresztą widać po pisowni autora - z czasów szklonych pamięta pewnie tylko wagary. Co do reszty Szanowny Panie piszesz o urzędzie skarbowym a my twoich faktur nie rozliczaliśmy bo ich nie otrzymaliśmy. PIP dzięki uprzejmości Pani Marii już u nas był i po sprawdzeniu panujących warunków pracy zachęcał nas do wzięcia udziału w konkursie na najlepszego pracodawcę.

Mateusz

Michał

Jestem zadowolony, pracuję tam od 2 lat. Właściciele bardzo wyrozumiali, warunki pracy lepsze niż w każdej w której pracowałem wcześniej - szatnie, stołówka, przerwy, odzież robocza, narzędzia, urlopy normalnie płatne, diety wypłacane za każdy wyjazd, wynagrodzenie ok i zawsze przed 10 tym jak ktoś potrzebuje to nawet wcześniej. Zupełnie nie rozumiem poprzednich wypowiedzi szczególnie że pracuje w tej firmie od początku jej założenia i znam wszystkich byłych pracowników także te opinie raczej są efektem czyjejś zawiści.

Szukasz pracy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Condix Messe? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Veni VIdi vici

Nie polecam nikomu! Banda złodziei.Brak szacunku do drugiego człowieka, na umówię najniższa krajowa, kasa pod stołem, warunki pracy straszne. Brak diet, ubezpieczeń. Za to ludzie bywają fajni. Choć i Ci są zwalniani bez powodu lub sami odchodzą. Gdzie jest PIP? Tacy ludzie powinni mieć zakaz prowadzenia działalności. Dożywotnio.

anonymous
@anonymous 21.01.2018 22:58

W takim razie gdzie są wcześniejsze komentarze i reszta mojej kasy?? Ale świat targów jest mały. Kiedyś jakieś stoisko nie powstanie. A kolega niech już nie pije więcej, bo za darmo będziesz robił. Peace!

Zostaw opinię o Condix Messe - Mrowino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Condix Messe