Exportpack Polska Sp. z o.o.

Opinie o Exportpack Polska Sp. z o.o.

Handlowiec

W lipcu 2016 otrzymałem propozycję pracy w Exportpack jako handlowiec bezpośrednio od prezesa firmy. Zdecydowałem się i w sierpniu 2016 zacząłem, a w drugim dniu pracy zaczęło się straszenie zwolnieniem. Wykorzystałem kontakty i doświadczenie na zdobycie potencjalnych kontraktów, ale w sierpniu 2016 otrzymałem na piśmie wypowiedzenie umowy o pracę. O ostatnie wynagrodzenie musiałem się upominać, przyszło po terminie. Ten czas uważam za stracony, czuję się wykorzystany i oszukany. Handlowcy! Z daleka od tej firmy ! Nic dobrego Was nie spotka.

Zostaw opinię o Exportpack Polska Sp. z o.o. - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exportpack Polska Sp. z o.o.