Ja Nowy wpis

Odradzam pracę w tej firmie.

Hanna Nowy wpis

Tokantis to agencja marketingowa, w ich ofercie można znaleźć organizacje premier produktów, gali firmowych, szkoleń i konferencji, targów, wyjazdów integracyjnych, cateringu, pikników, festynów i wielu innych. Czy ktoś z Was miał może okazję uczestniczyć w evencie zorganizowanym przez tę agencję? Może podzielicie się wrażeniami?

lim Nowy wpis
Klient

Otrzymane materiały, gadżety na spotkaniu firmowym są funkcjonale i sprawiły wiele radości ich uczestnikom. Polecam firmom organizującym spotkania okazjonalne z drobnymi gadżetami

drinks Nowy wpis
Klient

Wspaniała obsługa super fachowe doradztwo szybkie przesyłki gadżetów reklamowych na każdą okazję .....Polecam wszystkim firmom i osobom prywatnym

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krzysio

Miła obsługa, produkty gustowne i dobrej jakości piękne gadżety reklamowe polecam

Ja

Nie! Nie! Nie! Praca dla desperatów.

Ola
Klient

Miła obsługa produkty i usługi w dobrej jakości polecam szybka profesjonalna obsługa

kra

Malutka firmeka oferująca "mydło i powidło". Dwoje szefów; mąż i żona. Wszystko na wczoraj, brak ogólnie jasno postawionych celów. No i oczywiście wymagania na poziomie olimpijskim, płace na poziomie 3 świata. Nie polecam, ale dobre na pierwszą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Tokantis Edyta Sokół - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tokantis Edyta Sokół
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Inowłodzka 5