Opinie o Tokantis Edyta Sokół w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tokantis Edyta Sokół. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tokantis Edyta Sokół o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tokantis Edyta Sokół w Warszawa

Płace na poziomie trzeciego świata? Generalnie w nim nie jeszcze nie było, nie wiem także jak konkretnie mogłoby się to w liczbach przedstawiać? Może ktoś inny by wiedział? Ktoś też kiedyś dopytywał o jakieś premie czy też nagrody, ale obyło się to bez jednoznacznej odpowiedzi. Czy można sobie teraz wypracować cokolwiek ponad podstawowa normę?

Były pracownik Nowy wpis

Ta firma stosuje najgorszy (usunięte przez administratora) z jakim miałem kiedykolwiek szanse się spotkać. Praca jak praca, ale podejście właścicieli, traktowanie pracownika jak popychadla i wywyższanie się to poezja. Można tu podawać wiele przykładów ale rzeczowo i konkretnie to nie polecam pracy w tym miejscu.

Małgosia Nowy wpis

Dzięki za informację. A możesz podać przykłady takich sytuacji? Nie bardzo wiem co masz przez to na myśli. I czy na każdym dziale, stanowisku tak jest? Może na tym co mnie interesuje byloby inaczej... A co do samej pracy to jak finansowo się wychodzi, umowa o pracę też jest zawsze?

byle Nowy wpis
@Małgosia

Przecież pracuje tam 5 osób oprócz właścicieli więc nie ma działów. A zarobki dobrze skomentowano wcześniej - płace na poziomie 3 świata.

Czy w firmie Tokantis Edyta Sokół praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku asystent sprzedaży, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Klient

Profesjonalna obsługa, doradztwo na wysokim poziomie. Ludzie zatrudnieni w tej firmie to profesjonaliści. Polecam

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Tokantis Edyta Sokół? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Powodów odejścia jest tyle samo co powodów zatrudnienia. Czasami zmienia się adres zamieszkania i szuka się czegoś bliżej domu, czasami otrzymuje się lepszą ofertę w innej firmie a czasami ktoś po prostu zmienia zdanie i stwierdza, że chce robić coś innego w życiu. Firma nie zwalnia pracowników ot tak sobie.

On

Może ktoś z pracowników wypowiedziałby się na temat pracy w tej firmie? Warto aplikować? Czy praca jest ciężka? Ile osób jest zatrudnionych w firmie?

Bożena
@On

A na jakie stanowisko ogólnie aplikujesz? Masz jakieś doświadczenie?

Chętny
@On

Przyłączam się do pytania.

@Chętny

Z tego co zauważyłam oni chyba skłonni do odpowiadania to nie są, a szkoda, bo być może tracą fajnych kandydatów. :( Skąd takie podejście?

Danuta

A rozwiniesz tu dla kolegi dlaczego? Bo jak widać trochę więcej dowiedzieć się chciał

Wszystko ok

@On

Firma zatrudnia od 6 do 8 osób. Firma rodzinna jak większość w Polsce. Praca biurowa. Chyba że aplikujesz na magazyniera to wtedy musisz liczyć się z noszeniem kartonów. Firma jak każda inna, praca normalna. Polecam

Nikt ważny
@On

Firma działa od ponad 10 lat.

No i jest odpowiedź. Wygląda normalnie. Warto spróbować. Pozdrawiam

Danuta

Jeśli chodzi o te kartony to wiadomo jak wagowo to wygląda? Ciężko generalnie jest?

Polecam

Kartony na magazynie mają wagę od 1kg do maksymalnie 25kg, wysyłane są kurierem, więc nie mogą ważyć więcej. Mamy do dyspozycji wózki i widlak, tak, żeby noszenia było maksymalnie mało.

Nie polecam pracy w tej firmie. Ogólny chaos, brak jasno określonych zadań, brak komunikacji, chyba że tej za plecami :)

Danuta

No i ciekawa jestem skąd tego typu rozbieżności w opiniach. O jakim stanowisku w zasadzie tutaj mowa i kiedy to było, bo widzę ze już nie pracujesz

Bożena

Byłam dzisiaj na rozmowie o pracę. Miła atmosfera, normalni ludzie. Wymagania adekwatne do oferty, nawet myślałam, że będą wyższe. Pozdrawiam

@Bożena

Polecam

Polecam, firma rodzinna, jak 95% firm tego typu. Chcesz tyrać w korporacji to nie ten adres.

Kandydatka

Byłam dziś na rozmowie. Ogólnie wrażenia pozytywne. Przyjazna atmosfera, jasno postawione obowiązki, pensja zgodna z tym, co oferują inni na podobnych stanowiskach (miałam okazje porównać). Brałam tez kiedyś udział w evencie organizowanym przez nich dla jednej firmy - wyszło super. Mam nadzieje, ze się odezwą:)

@Kandydatka

No to teraz jestem ciekawa. ;) Jak tam, odezwali się?

polecam

Polecam - omijać szerokim łukiem

Zainteresowany pracą
@polecam

Co masz na myśli? Ile czasu tam pracowałeś/łaś? Taki tekst może każdy napisać bez uzasadnienia.

ppl

nie polecam strata czasu

@ppl

A poświęcisz go choć odrobinkę i wyjaśnisz czemu? Bo opinie tutaj chyba zbytnio nie zbudzają żadnego niepokoju w potencjalnym kandydacie

Odradzam pracę w tej firmie.

Ola

Kim jesteś? Pracuję w Tokantis i w lipcu ani czerwcu nikt nowy się nie pojawił w pracy. A obecne osoby są zadowolone z pracy tutaj.

Hanna

Tokantis to agencja marketingowa, w ich ofercie można znaleźć organizacje premier produktów, gali firmowych, szkoleń i konferencji, targów, wyjazdów integracyjnych, cateringu, pikników, festynów i wielu innych. Czy ktoś z Was miał może okazję uczestniczyć w evencie zorganizowanym przez tę agencję? Może podzielicie się wrażeniami?

lim

Otrzymane materiały, gadżety na spotkaniu firmowym są funkcjonale i sprawiły wiele radości ich uczestnikom. Polecam firmom organizującym spotkania okazjonalne z drobnymi gadżetami

drinks

Wspaniała obsługa super fachowe doradztwo szybkie przesyłki gadżetów reklamowych na każdą okazję .....Polecam wszystkim firmom i osobom prywatnym

Krzysio

Miła obsługa, produkty gustowne i dobrej jakości piękne gadżety reklamowe polecam

Nie! Nie! Nie! Praca dla desperatów.

Ola

Miła obsługa produkty i usługi w dobrej jakości polecam szybka profesjonalna obsługa

kra

Malutka firmeka oferująca "mydło i powidło". Dwoje szefów; mąż i żona. Wszystko na wczoraj, brak ogólnie jasno postawionych celów. No i oczywiście wymagania na poziomie olimpijskim, płace na poziomie 3 świata. Nie polecam, ale dobre na pierwszą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Tokantis Edyta Sokół - Warszawa

• Jak się pracuje w Tokantis Edyta Sokół?

Zobacz opinie na temat firmy Tokantis Edyta Sokół tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tokantis Edyta Sokół?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tokantis Edyta Sokół?

Kandydaci do pracy w Tokantis Edyta Sokół napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tokantis Edyta Sokół
3.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Inowłodzka 5
    03-237 Warszawa