Sproloo Deutschland UG

Opinie o Sproloo Deutschland UG

Graf

Potwierdzam,na wypłatę po wielu ponagleniach czekasz do 2 tygodni po czasie.Szefostwo nie odprowadza wszystkich składek od wynagrodzenia(zapomnij o niemieckiej emeryturze)Brak zaplecza socjalnego.Ciągniki bez klimy i często z uszkodzonym ogrzewaniem,naczepy wyekspluatowane(uszkodzony abs,eps,opony nacinane aż do drutów.Rotacja personalna ogromna,średnia długość to kilka miesięcy,kandydatów dostarcza non stop BIC International.Ale o tym wszystkim dowiesz się na miejscu jak już poniesiesz koszty dojazdu, bo rekrutacja jest do końca ukryta,a jak podpiszesz na szkoleniu w BIC kilka papierków to potem nie wiesz co zrobić.

Marek

Firma krzak, ciągłe problemy z płatnościami, auta to złomy, oszuści i krętacze w biurze. Ostatniej wypłaty nikt nie widział.

Zostaw opinię o Sproloo Deutschland UG - Selfkant

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sproloo Deutschland UG