Opinie o Zespół Muzyczny New Sukces Białystok w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zespół Muzyczny New Sukces Białystok. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zespół Muzyczny New Sukces Białystok o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Muzyczny New Sukces Białystok w Białystok

hut33 Nowy wpis

Akurat bylas 2 dni temu na weselu,ale zbieg okolicznosci.Tez Ci sie nie podobalo!! tak samo jak dla Barta,a Bart gra w jednym z Bialostockich zespolow.Ale zbieg okolicznosci.Ja bylem osobiscie i mi sie bardzo zespol podobal.

Marek Nowy wpis

Czy zespół ma przyjęcia?

Nie polecam Nowy wpis

Po prostu nie polecam! Nie będę na kogoś pisać ale nie.polecam!

Magda Nowy wpis

Czy nie szukają nowych osób do zespołu?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zespół Muzyczny New Sukces Białystok? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Jonatan 26

Bardzo dobry zespol,repertuar naprawde zajefajny-swiatowy a nie disco w polu.Laska fajnie spiewa no i skrzypek rewelacja.Grali w Lomzy w sierpniu i wszystkim sie bardzo podobalo.Ale ile ludzi tyle opini i nie wiadomo czy te opinie prawdziwe czy od konkurencji.

Olek

Nawet najlepsi mają swoich hejterów i tego chyba nikt nie zmieni.

Grażyna
@Olek

Dlatego tak ważnym jest, by zachować obiektywizm wypowiadając się na forum. Zestawienie plusów i minusów pracy w danym miejscu jest bardzo pomocne. Na forum są głównie komentarze osób, korzystających z usług firmy. Czy Ty jesteś może członkiem zespołu? Jeśli tak, powiedz nam, jakie kwalifikacje należy mieć, aby dostać pracę w Zespole Muzycznym New Sukces.

Kaśka

Również byłam na ich weselu.potwierdzam ze grali ok ale jak grali, bo przerwy mega długie. Porażka. Prowadzący zero prezencji (ze względu na % nie zwracał uwagi na swoj wygląd). Nie polecam tego zespołu.

Bart

Nie polecam tego zespołu ze względu na prowadzącego. Muzycy umieją bardzo dobrze grac ale niestety prowadzący powinien albo zmienic swoje hamskie podejście, albo przekazac prowadzenie zespołu komuś innemu. Szkoda aby ktoś nadział się tak jak my. Żałujemy wyboru tego zespołu na nasze wesele. Ostrzegam!

powazna laska
@Bart

Chyba cie zazdrosc rozsadza ,a co masz lepszy zespol? ze konkurencje oczerniasz.Wez sie do pracy to tez bedziesz miec zespol na poziomie,a nie blotem obrzucasz.

Adi
@powazna laska

Heh a się Pani tak bulwersuje. Akurat podzielam zdanie użytkownika Bart. Dokładnie 2 dni temu byłem na weselu gdzie grał ten zespół. Nie powiem sama gra jest ok ale te nie smaczne żarty prowadzącego są nie na miejscu. @powazna łaska, krytykę też trzeba umieć przyjmować. Nikt nikogo nie obrzuca błotem a jedynie wyraża swoje zdanie do czego ma prawo.

Sylwia
@Bart

Grali na weselu mojej sis było naprawdę ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Muzyczny New Sukces Białystok - Białystok

Zespół Muzyczny New Sukces Białystok