Teleguru.pl

Teleguru.pl

Opinie o Teleguru.pl

Sara

Miałobyć fajnie, a wyszło jak zawsze... Umowa o dzieło, a miała być zlecenie. Miałam dostawać stałe wynagrodzenie, za pracę jednak przy wypłacie okazało się, że są liczone godziny - jednak to co pracowałam w domu się nie liczyło, a dodatkowo bez żadnego powodu obcięto mi prawie 1/3 wypłaty! Nie polecam, zostałam oszukana

Zostaw opinię o Teleguru.pl - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleguru.pl