Bałkankar Polska sp.z .o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Bałkankar Polska sp.z .o.o.
2 2 6 1

Opinie o Bałkankar Polska sp.z .o.o.

Jarekmechanik

Najpierw kazali mi porobić wszelkie badania lekarskie i psychologiczne,jako ,że miałem jezdzić autem serwisowym. Pózniej jeszcze kurs na wózki widłowe i konserwatora UTB, bo niezbędne w tej pracy.No teraz najlepsze...kazali mi jezdzić z jakims "postalkoholikiem" będącym na rencie. Gostek miał zabrane prawko jazdy po pijaku, spowodował 4 wypadki drogowe, rozbijając auta slużbowe, fakty ukryte przed "władzą" najwyższą w tej firmie(naprawione po cichu). Czara goryczy się przelała, podczas noclegu na hotelach.Gosc tak okropnie cuchnie, że nie moglem w nocy spać. Musialem zrezygnować z tej roboty...no nie da się wytrzymać w tym smrodzie, a jak ten gosc jedzie tym autem ,to strach się bać. Dałem sobie spokój.Jak ktoś kiedyś tam będzie startował, niech dwa razy się zastanowi...

Mechanik
@Jarekmechanik 27.12.2016 18:47

Długo tam pracowałeś? Możesz coś więcej o warunkach , płacy itp powiedzieć?

Zostaw opinię o Bałkankar Polska sp.z .o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bałkankar Polska sp.z .o.o.