Gigant

Ełk

Gigant

Opinie o Gigant

Gigantka

Szefostwo bardzo miłe i w porządku wobec pracownika. Wypłata zawsze na czas, zarobki ok, jak na warunki gastronomii w naszym regionie. Poza tym, bardzo chwalę szefów za możliwość elastycznego grafiku - zawsze idzie się dogadać, gdy jeszcze studiujesz czy masz jakiś dodatkowy etat. Praca ciężka, bo jest bardzo dużo klientów i obsługa idzie non stop, ale przy zgranej ekipie pracowników czas płynie szybciej :) Bardzo dobrze wspominam współpracę w Ełku.

Zostaw opinię o Gigant - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gigant