Opinie o Serwis Komputerowy NanoCraft w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Serwis Komputerowy NanoCraft, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Serwis Komputerowy NanoCraft o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis Komputerowy NanoCraft w Poznań

Adrian G. Nowy wpis

Świetny serwis, naprawa 2 komputerów w trybie natychmiastowym! Miły i młody facet. Polecam.

Sylwia Nowy wpis
@Adrian G.

Dzięki za wpis, bo właśnie szukałam czegoś na ich temat. Zależy mi na szybkiej naprawie laptopa. A co myślisz o cenach NanoCraft?

Dagmara Nowy wpis
Klient
@Sylwia

Z tego co się zorientowałam to koszty sa podobne jak u innych. Zadzwoń i spytaj co cie interesuje to się dowiesz dokładnie. Pozdrowionka.

Grabston Nowy wpis

Polecam, zdecydowanie lider w Poznaniu!

Horacy

Walorów można wymieniać bez liku - tylko po co nie lepiej samemu się przekonać ? Prawie połowa z nich potwierdza, że członkowie rodziny to dobrzy partnerzy biznesowi, a wraz z wiekiem coraz więcej jest osób skłonnych tak sądzić. – W działalności przedsiębiorstwa mamy dobre i złe chwile, czasem nawet trudne. Wtedy właśnie to bezinteresowne wsparcie rodzinne, możliwość podzielenia się z kimś swoim problemem jest tak ważne - mówi Olgierd Dziekoński, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP. NanoCraft to firma z zaufaniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Komputerowy NanoCraft - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Serwis Komputerowy NanoCraft